Přejít na obsah

Ako otvorit SKYHAWK 3. generacie


igor-truntrek

Doporučené příspěvky

Zdravim

 

som tu novi ale nikde som sa nedopatral ako otvorit Skyhawk 3. generacie (radiom riadene). Na starsich bolo vybranie v zadnom kryte ale novy typ radiom riadeny to ma hladke. Viete mi poradit ? Alebo sa to otvara spredu ? Co ak chcem vymenit ECO drive bateriu a pod ?

Este otazocka Menil ste tu niekto sklicko svojpomocne ? Ak ano mozete popisat ?

Dik

 

citizen_skyhawk_blue_angels_watch_3.jpg

citizen_skyhawk_blue_angels_watch_2.jpg

citizen_skyhawk_blue_angels_watch_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,to zadní víčko je určitě na závit,ze předu otevíraných hodinek znám jenom Omega Ploprof 1200m. Vyzkoušej nějaký malý gumový balonek,přitlač na víčko a pootáčej,ale opatrně at si je nezničíš. Pokud se nepodaří,tak už jenom hodinář.:sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím podtlak,ale jako máš protiskluzové podrážky na botách,tak na stejném principu tření vyzkoušej točit. No a pokud se víčko bude jen točit a nevyšroubovávat se ,tak je jen zacvaknuté a bude stačit jej vyloupnout nožem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Naklapávací dýnko při WR200 ,myslím,že ne. Je to monoblok a rozebrat se dají po vyndání skla. Takových modelů má Citizen víc.

Nakonec není důvod do hodinek zasahovat, baterie se nemění a firma se tím i brání proti neautorizovaným zásahům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Naklapávací dýnko při WR200 ,myslím,že ne. Je to monoblok a rozebrat se dají po vyndání skla. Takových modelů má Citizen víc.

Nakonec není důvod do hodinek zasahovat, baterie se nemění a firma se tím i brání proti neautorizovaným zásahům.

Zdarec, mám JY0020-64E, jsou taky WR200 a mají taky naklapávací dýnko. A ty nahoře mám taky,  jen nejsou titanové a co myslíte.......mají ho taky! (dýnko naklapávací)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...