Přejít na obsah

mizení příspěvků


Doporučené příspěvky

Tu debatu s čuňatama na silnici jsem vykopnul já, shodou okolností pak byla večer na toto téma reportáž v Událostech - resp. o tom, jaké jsou češi vemena v řízení na dálnici (zipování, najíždění na dálnici a tak...o audinách teda ani slovo :) )...jestli se pak debata zvrhla, pak je dobře, že to sibiř máznul...

W..e:-))))),tys to rozjel tim vasim vjezdem do dvora,odkud neumis vyjizdet:-)))). Zitra bych to mel projednavat s dopravnim inzenyrem policie cr,protoze kolegyne ma dovcu. Vysledek ti dam vedet. Cus a uz neprud :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 448
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ajaj. To vypadá, že někdo zbořil pražákovi sloupek...

 

Kdepa, sloupky teprvá budou, teda doufám ;)

 

Je fakt, že debata o parkování byla taky dobrá...musím uznat, že otevírání pandořiných skříněk by mi i docela šlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepa, sloupky teprvá budou, teda doufám ;)

 

Je fakt, že debata o parkování byla taky dobrá...musím uznat, že otevírání pandořiných skříněk by mi i docela šlo...

Pár příspěvků na konci mi asi stačilo uniknout- vůbec žádnývh plamenů jsem si nevšimnul. Prostě tak plkám, plkám, ostatní taky, a tu zrazu něje o čem. Navrhuju založit sekci FLAME  a tam to když tak vždycky přesunout, když se někomu bude zdát že už je to moc :lol2:  některých debat je fakt škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

jestli je to za logo, tak sem zaplatil v tuším čase 

 

2 j3ykobim - peníze na cestě

 

sect

NO STRESS

  • photo-thumb-11054.jpg?_r=1374260616
  • Member_50
  • 3 312 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:region razovity.....

Odeslat 4.září.2013 - 13:37

Ahoj,

 

teď jsem se díval a platba došla. Jak budu mít čas tak to tam upravím, ale neboj v objednávce jsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za to já nemůžu, ses měl zeptat sibirnaya jak se používá Google, když to radí ostatním

 

 

hlavně že tvoje reputace je vhodná k MOD.   :frusty:

 

 

Detaily varování

Varování od sibirnaya za Ostatní v Profil
Udělit 1 bodů.

nauc se googlovat
Upraveno uživatelem j3ykobim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal jsem to do sekce Ostatní - prodej, koupě, výměna

 

Registrovaný sem nedávno(jelikož sem tu kupoval pár hodinek)...., ale když se podíváš na logy IPeček, tak uvidíš že adresy z kterých se hlásím, navštěvují tento web déle. Proto je ?nejsi tu pul roku?  relativní pojem.

 

(PS: v pravidlech je pouze 6 kalendářních měsíců, není uvedeno jestli 6 měsíců v gregoriánském kalendáři, či jiném, když už jsme u tich detailů pravidel)

Upraveno uživatelem j3ykobim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jsem se překoukl a dal špatně, omlouvám se má chyba...., ale nezdá se mi to...., MOD by se mohl vyjádřit. 

 

PS: drift kára zamluvena po 3 min na TF foru. Cena byla bezkonkurenční i kdybych tu byl reglej jen 1 den .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on do mě může rýpat(první) a je to v pořádku..........................., omlouvám se Všem kterým jsem provedl nějakou újmu na egu či jinak. 6 měsíců příjmám, ale prosím vás nekažte mi alespoň hodnocení. Rád bych tu ještě pár kousků koupil.

Upraveno uživatelem j3ykobim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobrý den všem

Mohl by mi někdo vysvětlit proč mi byl smazán inzerát z vlákna 

Ostatní - prodej, koupě, výměna

knihy od Jackie Collins ?

Včera jsem něco trochu řešil s Lukášem a dnes se mi to asi potvrdilo. Někdo z módů jde po mě jak slepice po flusu. Jak za komančů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...