Přejít na obsah

SEIKO 5 ATLAS SPORT


Sved

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vypadá to moc hezky měl jsem to i na hnědém řemenu,ale nejvíce se mi líbí s tím originálním kovovým tahem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by bolo asi drahšie ako staly hodinky,škoda lebo ja s nimi nepotapam len plavam

Vsak ja taky. Mozna bych do toho sel. Spolu se safirovym sklem (o kterem tady uz pisu hezky dlouho) by z toho byly poradne hodinky :)

Já to vyřešil tak, že jsem si k těmto hodinkám koupil ještě jedny Sporty 5 s průhledným dýnkem :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by bolo asi drahšie ako staly hodinky,škoda lebo ja s nimi nepotapam len plavam

Vsak ja taky. Mozna bych do toho sel. Spolu se safirovym sklem (o kterem tady uz pisu hezky dlouho) by z toho byly poradne hodinky :)

Vieš čo by to asi stalo?Ako ste na tom s presnostou ja ich mam necely mesiac a predbiehaju sa denne cca 20s je treba ich nechat ešte zabehnut a potom dat nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vieš čo by to asi stalo?Ako ste na tom s presnostou ja ich mam necely mesiac a predbiehaju sa denne cca 20s je treba ich nechat ešte zabehnut a potom dat nastavit?

Me delaji taky denne +20s (asi po pul roce). Vubec mi to nevadi. Nerad bych pri jejich otvirani ztratil vodotesnost. Ale co jsem slysel, jde je seridit na +5s denne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vieš čo by to asi stalo?Ako ste na tom s presnostou ja ich mam necely mesiac a predbiehaju sa denne cca 20s je treba ich nechat ešte zabehnut a potom dat nastavit?

Me delaji taky denne +20s (asi po pul roce). Vubec mi to nevadi. Nerad bych pri jejich otvirani ztratil vodotesnost. Ale co jsem slysel, jde je seridit na +5s denne.

kolko by stalo to priehladne dynko a safirove sklo ak by to bola nejaka dobra cena tak by som do toho šiel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nie je zla cena ešte najst hodinara čo by to vymenil a neporušil vodotesnost.Je ta vymena komplikovana? je treba tam menit aj nejake tesnenia,zvladne to bežny hodinar ?Ak by si do toho šiel tak by som sa pridal

Kazdy sikovny by to mel zvladnout. Ja zatim do toho safiroveho sklicka nejdu, ale klidne se ti jej pokusim sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...