Přejít na obsah

SEIKO 5 ATLAS SPORT


Sved

Doporučené příspěvky

neviete niekto či sa da na atlasy objednat priehladne dynko?

Bohuzel neda. Ani to u potapecskych neni bezne (videl jsem to jen na Invictach). Ale pry se da takove dynko na zakazku vyrobit.

Průhledné dýnka se dá vyrobit z původního, pokud je dostatečně silné. Nevím jak je to s vodotěsností (ale viděl bych to tak max. na šnorchlování). Teď s Mechanem řešíme takový miniprojekt úpravy jednoho plného pouzdra na pouzdro s průhledem - ale pro společenské hodinky tak mě vodotěsnost nemusí zase až tak moc trápit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já to vyřešil tak, že jsem si k těmto hodinkám koupil ještě jedny Sporty 5 s průhledným dýnkem :).

A to funguje? Jaky typ jsi si koupil?

Sice nejsou na potápění,ale mám je jako společenské hodinky a do strojku vidím a to jsem také plánoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nejsou na potápění,ale mám je jako společenské hodinky a do strojku vidím a to jsem také plánoval.

Tak to jsem to spatne pochopil. Ja myslel, ze jsi z nich to dynko prendal na Atlasy.

Původně jsem to tak chtěl udělat, že bych si sehnal průhledné dýnko na ty potápěčský Seika. Nákup hodinek za 1250,-- i s průhledným dýnkem mi přišlo jako rozumnější řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vyřešil tak, že jsem si k těmto hodinkám koupil ještě jedny Sporty 5 s průhledným dýnkem :).

A to funguje? Jaky typ jsi si koupil?

Sice nejsou na potápění,ale mám je jako společenské hodinky a do strojku vidím a to jsem také plánoval.

jfk - tenhle remen jsi mel rovnou k nim nebo jsi ho dokupoval pozdeji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
neviete niekto či sa da na atlasy objednat priehladne dynko?

Bohuzel neda. Ani to u potapecskych neni bezne (videl jsem to jen na Invictach). Ale pry se da takove dynko na zakazku vyrobit.

Průhledné dýnka se dá vyrobit z původního, pokud je dostatečně silné. Nevím jak je to s vodotěsností (ale viděl bych to tak max. na šnorchlování). Teď s Mechanem řešíme takový miniprojekt úpravy jednoho plného pouzdra na pouzdro s průhledem - ale pro společenské hodinky tak mě vodotěsnost nemusí zase až tak moc trápit.

Firma Glycine má hodinky do 200m se safírem celkem běžně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Tento model od Glycine potáčský není, chtěl jsem jen ukázat hodinky, které maji prosklené dýnko a vodotěsnost do hlubky 200m, jinak má Glycine samozřejmě ve svém sortimentu hodinky potápěčské, které mají kovové dýnko s moc pěkným žralokem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nejsou na potápění,ale mám je jako společenské hodinky a do strojku vidím a to jsem také plánoval.

Tak to jsem to spatne pochopil. Ja myslel, ze jsi z nich to dynko prendal na Atlasy.

Původně jsem to tak chtěl udělat, že bych si sehnal průhledné dýnko na ty potápěčský Seika. Nákup hodinek za 1250,-- i s průhledným dýnkem mi přišlo jako rozumnější řešení.

A lze z nich vubec prendat dyno na Atlasy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to funguje? Jaky typ jsi si koupil?

Sice nejsou na potápění,ale mám je jako společenské hodinky a do strojku vidím a to jsem také plánoval.

jfk - tenhle remen jsi mel rovnou k nim nebo jsi ho dokupoval pozdeji?

Kožený řemen se sponou jsem dokoupil vyšlo mne to na 850,-- Kč. Ten původní kovový tah činil to, že ty hodinky moc nevynikly .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem to spatne pochopil. Ja myslel, ze jsi z nich to dynko prendal na Atlasy.

Původně jsem to tak chtěl udělat, že bych si sehnal průhledné dýnko na ty potápěčský Seika. Nákup hodinek za 1250,-- i s průhledným dýnkem mi přišlo jako rozumnější řešení.

A lze z nich vubec prendat dyno na Atlasy?

Tak to jsem bohužel nezkoušel ani nezjišťoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Jaké se Vám líbí víc Atlasy: SKZ209 (modré) nebo SKZ211 (černé) ?

Pořád se nemohu rozhodnout. Na fotkách ta modrá vypadá spíš jako černá. Na černých mi zase tak nějak nesedí ty žluté ručičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké se Vám líbí víc Atlasy: SKZ209 (modré) nebo SKZ211 (černé) ?

Pořád se nemohu rozhodnout. Na fotkách ta modrá vypadá spíš jako černá. Na černých mi zase tak nějak nesedí ty žluté ručičky.

mam tie modre a ta modra je naozaj hodne tmava ale aspon je vyrazny den a datum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Vždycky už jsem skoro rozhodnut pro jedny a pak se opět podívám na fotku a znejistím. Co když se mi ty modré nebudou líbit.... Tak radši ty černé.... Ale co ty ručky.... Sakra to není k životu.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky už jsem skoro rozhodnut pro jedny a pak se opět podívám na fotku a znejistím. Co když se mi ty modré nebudou líbit.... Tak radši ty černé.... Ale co ty ručky.... Sakra to není k životu.. :)

neexistuje aby sa Ti nepačili nech si vyberieš ktorekolvek,za tie peniaze su to naozaj super hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...