Přejít na obsah

SEIKO 5 ATLAS SPORT


Sved

Doporučené příspěvky

Vždycky už jsem skoro rozhodnut pro jedny a pak se opět podívám na fotku a znejistím. Co když se mi ty modré nebudou líbit.... Tak radši ty černé.... Ale co ty ručky.... Sakra to není k životu.. :)

Zajímavé dilema :lol: .Kup si oboje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jaké se Vám líbí víc Atlasy: SKZ209 (modré) nebo SKZ211 (černé) ?

Pořád se nemohu rozhodnout. Na fotkách ta modrá vypadá spíš jako černá. Na černých mi zase tak nějak nesedí ty žluté ručičky.

Ty žluté ručičky těm hodinkám sluší a jsou ty hodinky výraznější. Díky těm ručičkám se mi hned hodinky zalíbily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 3 týdnech...

Taky jsem někde slyšel, že na mapách v měřítku 1:50tisíc, tedy nejčastějších turistických, se dá "jízdou" kompasové korunky po plánované trase odečíst vzdálenost... No hodinky sice mám, korunka po mapě vesele jezdí, luneta se vrtí, ale nepřišel jsem na to, jak by se to mělo odečítat. Tak nevím...

Ale hodinky jsou to super, maximální spokojenost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem někde slyšel, že na mapách v měřítku 1:50tisíc, tedy nejčastějších turistických, se dá "jízdou" kompasové korunky po plánované trase odečíst vzdálenost... No hodinky sice mám, korunka po mapě vesele jezdí, luneta se vrtí, ale nepřišel jsem na to, jak by se to mělo odečítat. Tak nevím...

Ale hodinky jsou to super, maximální spokojenost!

 

pevo, nechci tě zklamat, ale od toho jsou jiný atlasy - seiko atlas map meter - ty mají místo korunky ozubené kolečko a vnitřní luneta ukazuje "projetou" vzdálenost na mapě 1:50000.

viz. třeba tady

 

edit: tady je to lépe vidět: http://yeomansweblog.wordpress.com/2007/08/25/seiko-map-meter-the-mm-that-does-not-belong-to-the-sea/

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...