Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 10 Hlasů

Nože

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9151 odpovědí na toto téma

#9141 Murphy97

Murphy97

lenochod

• Member_50
  • 3 620 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:PRG
  • Fanoušek značky:Porsche 911

Publikováno Včera, 09:02

https://www.bladehq....ver-AXIS--78770

Diky!

#9142 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 8 100 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno Včera, 09:23

Jo Bucka mám taky, to je nadhernej nůž. Jenže ho mám v nějaký limitovaný edici a je mi líto ho nosit.. Pořád přemýšlím, že pořídím ještě jednoho. Teď dělají i vystřelovací, ale nemůžu najít žádné recenze :-)

Ja mam prave obyc Vantage Pro a je to skvelej nuz. Nenapadnej, pritom lehkej, vypada masivne, ale dobrej do ruky, skvelej pracant. Zadne designove vifikundace. Uplne se v nozich neorientuju, jen to, co vidim tady ve vlakne. Ale nenapada me univerzalnejsi kudla, pritom za relativne smesnou cenu (tady se da sehnat tusim kolem 2k, ja ho kupoval jeste v US za lepsi cenu).

Mam pak jeste Buck Ranger, takova ta klasika, ale ten nenosim. Je poctivej, tezkej, lepsi dat na pouzdro na opasek. Opinel je fajn pracovni kudla. Jeste mam pak Boker Urban Trapper, ale ten uz ted taky moc nenosim. No, pak par svycaru od Wenger a Victorinox... Jo a jeden Leatherman, ideal na zkracovani tahu hodinek :D V nozich nastesti tak utopoenej nejsem :)

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#9143 Dr.lee

Dr.lee

Začátečník

• Members
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 09:39

Diky!

Není zač

#9144 Dr.lee

Dr.lee

Začátečník

• Members
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 09:44

Ja mam prave obyc Vantage Pro a je to skvelej nuz. Nenapadnej, pritom lehkej, vypada masivne, ale dobrej do ruky, skvelej pracant. Zadne designove vifikundace. Uplne se v nozich neorientuju, jen to, co vidim tady ve vlakne. Ale nenapada me univerzalnejsi kudla, pritom za relativne smesnou cenu (tady se da sehnat tusim kolem 2k, ja ho kupoval jeste v US za lepsi cenu).

Mam pak jeste Buck Ranger, takova ta klasika, ale ten nenosim. Je poctivej, tezkej, lepsi dat na pouzdro na opasek. Opinel je fajn pracovni kudla. Jeste mam pak Boker Urban Trapper, ale ten uz ted taky moc nenosim. No, pak par svycaru od Wenger a Victorinox... Jo a jeden Leatherman, ideal na zkracovani tahu hodinek :D V nozich nastesti tak utopoenej nejsem :)[/quote]

Tak nemáš jich zrovna málo :-D

Tento příspěvek byl upraven od Dr.lee: Včera, 09:46

#9145 filltos

filltos

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 10:18

Jj, presne ten.

Tak cenově výhodnej je určitě (za cca 2700 neseženeš M390 made in USA). Pokud ti sedne velikost (není zas tak velkej), tak neváhej.

Přiložený soubor (y)

#9146 tombed

tombed

prasopes

• Member_50
  • 8 079 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Ostrava a tak...

Publikováno Včera, 21:08

Stojí za ty prachy? Přemýšlím nad jeho menším bráškou.

Si piš, made in USA s M390 za ty peníze, jo!!

Přiložený soubor  IMG_20190115_172516_302.jpg   110,99K   20 Počet stažení

chronosexuál , flyboy Eda, prostý pobíječ much
Bandicoot : " ...nic co by nešlo rozleštit..."
Vložený obrázek

#9147 YPO

YPO

hrdina z pokojíčku

• Member_50
  • 1 286 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bydlí
  • Fanoušek značky:rum, nikotin, hermelínový chlebíček, dlouhá peřina

Publikováno Dnes, 09:02

Si piš

jak seš spokojenej s tou svítilnou ?

to je taková jebka, že bych to nejradši hodil do popelnice ...... koupil jsem jí asi před čtrnácti dny a na nejvyšší výkon to rozesvítím tak třikrát a pak ani hovno, jak baterie ztratí sílu ...... chtěl jsem to místo tý vpravo, ale asi se k ní vrátím, protože ta svítí furt jak má

Přiložený soubor (y)

#9148 filltos

filltos

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 09:41

A co je ta vpravo?

#9149 YPO

YPO

hrdina z pokojíčku

• Member_50
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 09:43

https://www.kronium....lsaAp4SEALw_wcB

#9150 tombed

tombed

prasopes

• Member_50
  • 8 079 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Ostrava a tak...

Publikováno Dnes, 10:32

jak seš spokojenej s tou svítilnou ?

to je taková jebka, že bych to nejradši hodil do popelnice ...... koupil jsem jí asi před čtrnácti dny a na nejvyšší výkon to rozesvítím tak třikrát a pak ani hovno, jak baterie ztratí sílu ...... chtěl jsem to místo tý vpravo, ale asi se k ní vrátím, protože ta svítí furt jak má

Mám tam tudle baterku

https://www.kronium..../prod_2068.html

a problémy nejsou ani s největším výkonem, teď jsem ji dobíjel po cca 4 týdnech, akorát kecají, že když je málo nabitá, 3 blikne a přejde na nejnižší výkon, mi blikla 2x a konec. Po zapnutí zase 2x a konec.

chronosexuál , flyboy Eda, prostý pobíječ much
Bandicoot : " ...nic co by nešlo rozleštit..."
Vložený obrázek

#9151 YPO

YPO

hrdina z pokojíčku

• Member_50
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 10:40

Mám tam tudle baterku

https://www.kronium..../prod_2068.html

a problémy nejsou ani s největším výkonem, teď jsem ji dobíjel po cca 4 týdnech, akorát kecají, že když je málo nabitá, 3 blikne a přejde na nejnižší výkon, mi blikla 2x a konec. Po zapnutí zase 2x a konec.

akumulátor mám stejnej ..... teď jsem to asi čtvrt hodiny zkoušel a zas to funguje jak má, akorát se to tak po dvou minutách nedá udržet v ruce ..... každopádně po tý čtvrthodině byl ten akumulátor skoro vybitej (dle nabíječky) ...... du hledat jestli nedělají nějaký s větší kapacitou

Tento příspěvek byl upraven od YPO: Dnes, 10:40

#9152 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 3 987 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 17:02

Co jsem slyšel tak E16 a E18R mívají problémy s chlazením - na té zkrácené hlavě s kolimátorem už je prostě příliš málo hliníku který by fungoval jako radiátor k odvádění tepla, párkrát blikneš směrem dolů a nastupuje tepelná ochrana. U masivnějších E15-2 a nebo delších 900lm Olight S1R v chladnu a nebo při svícení vzhůru není škrcení výkonu tolik potřebné (viz termovize), vždycky je to holt něco za něco.

Přiložený soubor  AOWTE4351.jpg   40,19K   8 Počet stažení

Turbo každopádně dává brutální čočku i nechráněné Hi-Drain baterce, která se zahřívá zvýšeným proudovým odběrem neodvedeným i teplem od čipu - což může být u "snadno ovladatelných" modelů s bočním tlačítkem docela nepříjemné v kapse (vyzkoušeno a obratem odebráno z klíčů). Radši nedomýšlet jak by vypadalo selhání tepelné ochrany a nebo průraz izolace v nafouklé baterce...

(sorry za nenožový offtopic)