Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Na Cold Steeloch je super ta ich triad lock poistka. Code je super ale tie hlinikove rucky - ja som si zohnal limitku recon1 so satin cepelou S35VN, ten ma rucky z G10 ktoru mam spolu s titanom alebo carbon fiber  najradsej.

post-16621-0-14882600-1535198062_thumb.jpg

Upraveno uživatelem laurin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Designem je to hezká dýka. Z mého pohledu jen škoda, že díky tomu "modern look" výbrusu ztrácí trochu na praktičnosti, co se týče použití na potraviny. Ale chápu, že tento nástroj má především "bodat, bodat a bodat". :-)

 

Edit: Respektive, dost možná mě klame zrak, ten přechod od ostří ke hřbetu je plynulý? Tedy není tam, jak mi to přijde z fota, v celé délce jakýsi výstupek?  

Upraveno uživatelem walter10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to tak. Výbrus je konvexní a končí u designového ?klínu?. Což by praktickému použití tolik nevadilo. Co už je z mého pohledu limitující více, je vyšší celková tloušťka čepele - včera jsem nařezával buřty na oheň a po upečení krájel na čtvrtiny, popravdě to nebyla žádná hitparáda. Každopádně je to pořádný kus ?železa? a svoje místo v kolekci si určitě najde.

 

eea57548d32442566ad28b250634778c.jpg

 

1317664542998b304e7d41dd9341de29.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco: zrovna dnes sem uvazoval, že bych pustil žlutou.... Koupená v prosinci 2017 u jpknife, fakturu mam, nerezana, nosena asi dva dny... Přemýšlím, že bych radši koupil nejake ZT... Cena 2950 s poštou, než se z toho vyspím

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco: zrovna dnes sem uvazoval, že bych pustil žlutou.... Koupená v prosinci 2017 u jpknife, fakturu mam, nerezana, nosena asi dva dny... Přemýšlím, že bych radši koupil nejake ZT... Cena 2950 s poštou, než se z toho vyspím

Díky, ale raději se z toho vyspi :) pro mě je neodolatelná cena pod dva litry, za 3100 seženu v ČR novou.

Já své edc prodal před časem a začíná mi být smutno, tak vymyslim co pořídit. Když nic, tak půjdu do SPY Endury, ze Spydercem jsem byl spokojen, jenže ta Mcusta je více sexy.

Nebo se naseru a vytahnu ze skříně v práci kabara D2 a přivážu si tu mrchu na stehno :)

post-23865-0-83497900-1535397596_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...