Přejít na obsah

Hublot Big Bang Depeche Mode


marecenator

Doporučené příspěvky

Tak Sandoz je taky to samý co Rolex za 1% ceny. U Hublot jde v prvé řadě o použité materiály a zpracování. S Police bych nesrovnával. 

Design nemusí každému sedět, ale mě se líbí, že se drží (na malé výjimky) čitelného konceptu. Nicméně z cenových důvodů nejsem jejich cílovka :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, je to hnus. DM si takéto hodinky nezaslúži. Tiež nechápem prečo si ludia Hubloty kupujú. Akékoľvek.

Pridavam sa. Hublot mi pride (s tym, ze houno o hodinkach viem) vsetko na jedno kopyto s dvomi hlavnymi znakmi = necitatelnost a preplacanost. Skoda ze si DM nevybrali nieco..uhm..naprikad Sinn :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nove album DM posloucham uz 2 dny, je paradni. Tyto hodinky se mi nelibi a to mam Hublot velmi rad. Vice se mi libila predesla DM kolekce, ktera byla k jednotlivym album.  Ale nutno zminit, ze DM nechava tyto i ty predesle hodinky drazit a vytezek jde na nejakou charitu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslim, ze je to prace Goreho, ten byl i tady v Praze, kdyz ten shop otevirali. Proste asi povinnost se s tim fotit :D Gahan myslim moc hodinky nenosi, ale pri nahravani alba ve studiu myslim nejake mel. Zkusim najit nejaka fota.

Edit - na vsech jsou mazle

tumblr_mbp93o9sPM1ryt1dyo1_500.jpg

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...