Přejít na obsah

Fotka

Longines Hydroconquest logo na číselníku

Longines Hydoconquest logo

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 Conn

Conn

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 67 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Kladno

Publikováno 13.červen.2013 - 10:27

Je to vlastne uz popsano i primo v odpovedi od Longines, kterou jsem daval vyse:

Please be kindly informed that, in the past the Longines logo on the dial of this particular model of watch was like a sticker. Nowadays, in order to improve the quality of our products (especially light reflection), we decided to paint both parts of the dial.

#22 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 565 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 10:33

Aha,tak maj dopisem pravdu,z těch fotek to vypadalo jako lepený.Ale to není nic na závadu,spoustu majitelů třeba Breitling milovalo právě malovaný logo a na plastický si ne a ne zvyknout.Jenom Ti touhle cestou pogratuluju k výběru hodinek,které jménem firmy neurazí (právě naopak,Longines je ve Swatch group zařazena mezi špičkové firmy),skvěle poslouží (mají i  signovanou Etu) a při tom finančně neomezí.Paráda.

Time is Life. Je to dar i prokletí.

Daemonovo Time is Life  Proč Grand Seiko?  Řemínek Nato a jeho historie  Seiko vs Steinhart srovnání  ISO 6425  Co jsou to velké hodinky  Měsíční fáze jako hodinářská komplikace  Hodinky na dovolenou  Compressor, Super-Compressor

Citizen Skyhawk, Citizen Blue Angels, Casio Oceanus, Casio Edifice, Casio G Shock Rangeman, Omega Planet Ocean, Chopard Mille Miglia, Steinhart Ocean GMT, Steinhart Ocean 1 Black, Steinhart Ocean 39, Seiko Skx 007, Seiko Monster Black, Seiko Monster Orange, Seiko 5 SNZH, Seiko 5 Baby Monster, Seiko Turtle, Vostok Amfibia, Seiko Turtle  Coke, Prim Sport 1, Prim Sport 2, Prim Pyžamo, Prim Pilots Automatic, Mido Ocean Star Diver 600 COSC...a td, už ani nevim.

#23 Conn

Conn

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 10:39

Diky za gratulaci i super video! To, ze je ETA signovana jsem netusil. Jsou to moje prvni automaty a i kdyz jsem k nim uz prikoupil dalsi, tak jsem z HC stale nadseny.

#24 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 565 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 10:44

Má a mělo je tu spoustu lidí a nebýt věčného hledání něčeho co snad ani pro nás neexistuje,něčeho takového jako jsou ,,konečné" hodinky,ještě stále by se z nich těšili.Ale chronobundus velí jít dál a moc se nezastavovat :-)

Time is Life. Je to dar i prokletí.

Daemonovo Time is Life  Proč Grand Seiko?  Řemínek Nato a jeho historie  Seiko vs Steinhart srovnání  ISO 6425  Co jsou to velké hodinky  Měsíční fáze jako hodinářská komplikace  Hodinky na dovolenou  Compressor, Super-Compressor

Citizen Skyhawk, Citizen Blue Angels, Casio Oceanus, Casio Edifice, Casio G Shock Rangeman, Omega Planet Ocean, Chopard Mille Miglia, Steinhart Ocean GMT, Steinhart Ocean 1 Black, Steinhart Ocean 39, Seiko Skx 007, Seiko Monster Black, Seiko Monster Orange, Seiko 5 SNZH, Seiko 5 Baby Monster, Seiko Turtle, Vostok Amfibia, Seiko Turtle  Coke, Prim Sport 1, Prim Sport 2, Prim Pyžamo, Prim Pilots Automatic, Mido Ocean Star Diver 600 COSC...a td, už ani nevim.

#25 Conn

Conn

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 12:34

:lol2:  Tak to souhlasim, vzdyt je tolik hezkych hodinek, ktere clovek proste potrebuje :)

#26 dan.

dan.

Začátečník

• Members
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 18.červen.2013 - 12:19

Před časem jsem si koupil Hydroconquest (quartzové) v Basileji a řekl bych, že to logo je také není plastické.

dan

Přiložený soubor (y)

#27 Conn

Conn

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 18.červen.2013 - 12:59

Vypada to, ze s tim logem jsi na tom stejne jako ja. Celkem by me zajimalo, kolik tehle verzi bylo vlastne vyrobeno, kdyz ted prisli s dalsi novou verzi.

Tento příspěvek byl upraven od Conn: 18.červen.2013 - 12:59

#28 Lenoch

Lenoch

Začátečník

• Members
  • 13 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha západ

Publikováno 10.březen.2014 - 22:19

Já je kupoval před třemi dny a je to logo nějaký natištěný.

#29 Flashman

Flashman

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 87 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Prim, Seiko, Oris, Longines, moto&foto&pívo&moravské víno

Publikováno 11.březen.2014 - 09:48

Já je mám z roku 2011 a logo je tištění, neřeším to, jsou prostě skvělý :thumbsup_anim:

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Longines, Hydoconquest, logo