Přejít na obsah

Roman I


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

No, chválit místního provařeného člena je asi jako nosit sovy do lesa nebo dříví do Athén, leč když už tu to vlákno je - ani já si na transakce s Romanem nemůžu v nejmenším stěžovat. Občas na mě tedy prská :P , ale jinak má mé nejsrdečnější doporučení. :smile_anim:

 

c.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Kolegové,

pozor na tohoto pána!!

nejdříve se vetřel do mojí přízně, pak si nasadil hodinky ještě před zaplacením a nakonec mi nechtěl ani říct kolik je hodin!! Prý se s lidmi co nemají IWC nebaví.

 

:bangin:

 

Tak a teď vážně: schůzce s Romanem předcházela oboustranná úsměvná historka, oba jsme byli asi chvilku v jiné dimenzi, nakonec vše dobře dopadlo.

Příjemně strávené dopoledne, bezvadnej pokec (i když mám pocit že jsem mlel hlavně já, sorry).

Mám obrovskou radost, jakou radost má Roman z nových pilotek. Přeju mu ať bez problémů slouží a když bude příležitost určitě ho zase rád uvidím (i s hodinkama). Pochybuju ale že by mi dovolil byť jen nahlédnout :gora:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Chodím k Romanovi rád na firemní recepci, maj tam pěkný buchty.

Už jsem tam byl v posledních měsících pro něco dvakrát a vždycky to bylo rajcovní. Určitě rajcovnější než pár našich předchozích akcí, které jsme řešili přes poštu. Pošťačky tak rajcovní nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...