Přejít na obsah

Timex Ironman T5K051


Vit

Doporučené příspěvky

Gratuluju. Proč zrovna tyhle? Sklíčko je sklo? Máš možnost vyzkoušet ovládání na nějakém iZařízení? Jaký je displej-při pohledu zespod od 6hodinové pozice invertuje?

 

Děkuju.

Sklíčko je akrylátové.

Při pohledu zdespodu (pozice 6 hodin) je čas dobře čitelný i při velkém úhlu pohledu. Čísla jsou pořád černá, jen pozadí se změní ze zelené na hnědou.

I zařízení nemám a neplánuju ho.

 

Proč?

Hodinky jsou lehké, pohodlné, mají počítání až na 100 mezičasů (v mém případě bazénů) a jsou relativně levné (viz ZDE).

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Tak jejich zajímavostí je právě možnost ovládat muziku, tak mě zajímalo, jestli to používáš a na jakém principu to funguje. To sklíčko mě zajímalo kvůli porovnání s jinýma Ironmanama. Ohledně toho displeje, to jenom tak. Je mi záhadou, proč levný Timex je schopný udělat tak výborné displeje a Casio ne.

EDIT: Pro ostatní o co mi šlo s displejem : http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32246-moje-sbirka/page-5&do=findComment&comment=584825

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Tak jejich zajímavostí je právě možnost ovládat muziku, tak mě zajímalo, jestli to používáš a na jakém principu to funguje. To sklíčko mě zajímalo kvůli porovnání s jinýma Ironmanama. Ohledně toho displeje, to jenom tak. Je mi záhadou, proč levný Timex je schopný udělat tak výborné displeje a Casio ne.

EDIT: Pro ostatní o co mi šlo s displejem : http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32246-moje-sbirka/page-5&do=findComment&comment=584825

Je k tomu takový šváb, který se do zřízení zapíchne. Je součástí balení.

post-1538-0-15003800-1364845660_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...
  • po měsících...
  • Po letech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...