Přejít na obsah

Království hodin


GSIA79

Doporučené příspěvky

Ano a to doslova. Království hodin v Mikulandské, Praha. Podle mého názoru, nejlepší hodinářství v Praze, možná v celé ČR. Převyšující i hodinářství Kotek, také v Praze. Pan Matouš je profesionál, skutečný odborník a přitom pokorný člověk. Návštěvu tohoto hodinářství, doporučuji všem milovníkům hodin a hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Přestože to do Mikulandské z práce nemám daleko, teprve tento týden jsem Království hodin a pana Matouše navštívil poprvé. Byl jsem opravdu velice mile překvapen, velké množství hodin a hodinek, valná většina v perfektním a nositelném stavu. Vidět naživo inzerované hodinky je opravdu zážitek, neboť vypadají mnohem pěkněji než na obrázku. Parádně jsme si popovídali. Domnívám se, že pro opravdové milovníky nejen starožitných hodinek, je to zážitek. Vřele doporučuji. Rozhodně jsem tam nebyl naposledy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po letech...

S hodinářstvím pana Matouše v Mikulandské ulici mám výborné zkušenosti. Dvoje hodinky jsem tam koupil a asi čtvery prodal v komisním prodeji. Jednání s panem Matoušem i jeho mladším kolegou

je velmi příjemné a přínosné. Poradí, všechno vysvětlí, doporučí a je zde jistota naprosto seriozního jednání. Moc rád k nim chodím se třeba jenom podívat - je to radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...