Přejít na obsah

Potřebuji poradit s koupí hodinek do 10.000,-


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ty Seika vypadají dobře, teda pokud mají aspoň nin. 42 mm. nemohl jsem to teď nikde najít, Tissot mají jen 40 to je docela málo na moje zápěstí ikdyž jsem teď zrovna v procesu hubnutí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš prosím Tě napsat, podle čeho jsi se rozhodl? Mě by se líbily právě naopak více ty Seiko. Na první pohled hezčí desing, ciferník i pouzdro, vkusná datumovka, hezčí signovaná korunka, výborný strojek s delší rezervou nátahu (čímž nechci nijak snižovat Etu) a že to je japonec a Tissot švýcar, to by u mě nehrálo vůbec žádnou roli v rozhodování. Samozřejmě, hodinky si budeš kupovat ty, ale zajímaly by mě atributy, které vedly k prohlášení: Tissot je jasná volba. Teda jestli to není tajný :rolleyes:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem velikost 42, Tissoty jsou 40(holt budu muset ještě tak 10 kilo shodit :), Seiko jen 39...(mimo jiné jsem je nikde nenašel v nějakém českém eshopu a po dřívějších zkušenostech nákupu zboží ze zahraničí(záruka atd.) se mi to nechce zase moc riskovat, jinak nijak nehaním japonce( jsou taky hezké), ale prostě mi ty Tissoty příjdou vkusnější k obleku než ty Seika.

Upraveno uživatelem marco32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsou ty Seika jen 38, už jsem to dohledal a to je na moje zápěstí fakt málo, jinak design je krásný což o to a střeva budou taky kvalitativn vysoko, ale holt jsou spíš pro nějakého 70 kilového menšího pána a ne pro 100 kilového obra :)

 

Chronoshop mám projetý komplet, ale prostě chci k zlatému snubáku komplet pozlacené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Tissoty jsou naprosto úžasný oblekovky za parádní peníze. Já bych do toho fakt šel hned. :) Maximálně bych ještě zvážil model Le Locle, kterej je designově za ty prachy strašně vysoko. Už jenom kvůli tomu dýnku. :)

fullsize1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamiltony mám taky projeté komplet,takové, který bych bral z fleku je cena u automatů někde úplně jinde... Mido jsem taky už proletěl, ale tam je velikost zase kolem 36-38 u těch, které bych bral. Jedině bych pak musel udělat ústupek vůči automatu a vybírat pak mezi quartzkama, tam by se dalo vybrat třeba mezi Junghans a Edox.

Upraveno uživatelem marco32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez by som isiel do tych tissotov, je to klasika, oblekovky, tam sa nejake velke veci nevymyslaju. Este opticky zvacsuju hodinky tie nozky, takze aj ked mas vacsiu ruku, myslim ze budu v pohode. Casom dojdes k tomu ze chces nejake dalsie a dokupis este nejake vychytanejsie :-)

 

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že ve skutečnosti budou vypadat ještě líp, prostě klasika a jak se říká v jednoduchosti je krása :)

Ano, hodinky to jsou pěkné, ale myslím že je totálně zabíjí to logo. Z mého pohledu to působí dost lacině... Ale tak kvalitní určitě budou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se zeptám ohledně velikosti, jakej máš přesně obvod zápěstí? Ty primky z původního dotazu mi totiž k obleku připadaj už nevhodně velký. Oblekovky by měly bejt spíš nenápadný a proto má většina menší průměr.

 

Například následující Grand Seiko vypůjčený z jinýho vlákna mají necelejch 36mm a na zápěstí s obvodem 17,5mm vypadají takhle, což mi přijde pro oblekovky zhruba ideální.

post-11943-086771900%201336633819.jpg

 

Pokud nemáš zápěstí nějakejch 21 či 22mm, tak bych se do velkejch oblekovek moc nehrnul. Třeba potápky opticky zmenšuje luneta, takže i 46mm na normální ruce může vypadat v pohodě, u oblekovek velkou část hodinek zabírá výraznej ciferník, takže jim obvykle stačí menší průměry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...