Přejít na obsah

Limitovaný NATO strap v barvách CHRONOMAG fóra


Doporučené příspěvky

V mém vláknu u Vojenských hodinek věnovanému barevným NATO strapům v britské armádě,padla od kolegy Bandicoota i myšlenka na vytvoření strapu přímo v barvách Chronomag fórahttp://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/60465-barevn%C3%A9-p%C3%A1sky-k-britsk%C3%BDm-vojensk%C3%BDm-hodink%C3%A1m/.Mě i dalším se nápad líbí a je to příležitost vytvořit něco co Chronomaniaky na první pohled odliší od jedinců co si prostě jen náhodou koupili zajímavé hodinky.Navíc to skýtá možnost vytvořit něco co bude cenově dostupné pro všechny a ne jen pro hrstku movitějších.

No a otázka toho jestli budou strapy nějakým způsobem číslované(jestli to je vůbec technicky možné) nebo ne bych nechal na diskuzi.

Musím se přiznat,že mě zájem maličko zaskočil a osobně nemám vůbec představu jak začít.Ani nevím jestli je tady v Česku nějaký výrobce,který tyhle strapy vyrábí.Na tomhle místě bych rád požádal jestli je mezi vámi někdo kdo má nějaké možnosti a kontakty.No a samozřejmě i organizační talent  :helpsmilie:

Upraveno uživatelem czech.argyll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mém vláknu u Vojenských hodinek věnovanému barevným NATO strapům v britské armádě,padla od kolegy Bandicoota i myšlenka na vytvoření strapu přímo v barvách Chronomag fórahttp://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/60465-barevn%C3%A9-p%C3%A1sky-k-britsk%C3%BDm-vojensk%C3%BDm-hodink%C3%A1m/.Mě i dalším se nápad líbí a je to příležitost vytvořit něco co Chronomaniaky na první pohled odliší od jedinců co si prostě jen náhodou koupili zajímavé hodinky.Navíc to skýtá možnost vytvořit něco co bude cenově dostupné pro všechny a ne jen pro hrstku movitějších.

No a otázka toho jestli budou strapy nějakým způsobem číslované(jestli to je vůbec technicky možné) nebo ne bych nechal na diskuzi.

Musím se přiznat,že mě zájem maličko zaskočil a osobně nemám vůbec představu jak začít.Ani nevím jestli je tady v Česku nějaký výrobce,který tyhle strapy vyrábí.Na tomhle místě bych rád požádal jestli je mezi vámi někdo kdo má nějaké možnosti a kontakty.No a samozřejmě i organizační talent  :helpsmilie:

 A jaké jsou barvy chronomagu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím že takhle jednoduše by to šlo

Ta kombinace je pěkná.Akorát se budeme muset ujistit,že už jí třeba někdo neužívá.S tou duhou bych byl opatrnější.přece jenom tuhle kombinaci používají pokud se nepletu mezinárodně gayové a lesbičky.

je možné,že půjde vyrobit strap i s jinou orientací pruhů než je vodorovná.Nebál bych se toho.Nebo tahle barevná kombinace a na ní třeba nápis "CHRONOMAG ".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napad dobry. Okrem farieb bude potrebne dohodnut sirku/y. 22mm?

Já třeba používám pásek šíře 18mm,ale nevím která šířka je rozšířenější.myslím,že pokud by se už našel výrobce,tak by snad nebyl problém udělat obě šířky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kombinace je pěkná.Akorát se budeme muset ujistit,že už jí třeba někdo neužívá.S tou duhou bych byl opatrnější.přece jenom tuhle kombinaci používají pokud se nepletu mezinárodně gayové a lesbičky.

je možné,že půjde vyrobit strap i s jinou orientací pruhů než je vodorovná.Nebál bych se toho.Nebo tahle barevná kombinace a na ní třeba nápis "CHRONOMAG ".

Místo nápisu bych volil pouze logo,jiná než vodorovná?Myslím že tohle řešení je takové univerzální a rozměry bych navrhoval dva ,20a 22mm.

post-19068-0-18086900-1365502940_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslím že když pohledáme tak NATO v barvách by se i sehnal .

A pokud se nepletu tak jsou šicí stroje o dokážou udělat vzor podle návrhu .

LOGO a nápis CHRONOmag  :thumbsup_anim:

Omlouvám se za kvalitu obrázku "udělané na koleni" 

 

Toto je dobrý nápad.

Pokud se to bude jenom vyšívat, tak můžeme nakoupit strapy v různých šířkách, dle potřeby každého soudruha a potom to dát vyšít.

Osobně by se mi líbil jednobarevný strap (černý?), protože na něm výšivka lépe vynikne.

A pokud by to vyšívala nějaká chráněná dílna, tak by jsme udělali dobrou věc.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslím že když pohledáme tak NATO v barvách by se i sehnal .

A pokud se nepletu tak jsou šicí stroje o dokážou udělat vzor podle návrhu .

LOGO a nápis CHRONOmag  :thumbsup_anim:

Omlouvám se za kvalitu obrázku "udělané na koleni" 

Tohle se mi ale MOC líbí.Na tomhle by jsme se mohli shodnout .To logo je k sežrání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslím že když pohledáme tak NATO v barvách by se i sehnal .

A pokud se nepletu tak jsou šicí stroje o dokážou udělat vzor podle návrhu .

LOGO a nápis CHRONOmag  :thumbsup_anim:

Omlouvám se za kvalitu obrázku "udělané na koleni" 

 

Toto je dobrý nápad.

Pokud se to bude jenom vyšívat, tak můžeme nakoupit strapy v různých šířkách, dle potřeby každého soudruha a potom to dát vyšít.

Osobně by se mi líbil jednobarevný strap (černý?), protože na něm výšivka lépe vynikne.

A pokud by to vyšívala nějaká chráněná dílna, tak by jsme udělali dobrou věc.

 

S chranenou dilnou je to asi ten nejlepsi napad, co jsem v tomhle vlakne cetl. Rozhodne jsem pro a poridil bych si klidne i nekolik strapu ruznych sirek. Nezacneme se tu zapisovat, abychom vedeli, kolik nas je a jestli to ma smysl? Zkratka jako u limitek. Jinak: ta barevna kombinace bledemodra, tmavemodra, cerna, je podle me moc fajn.

 

1. Tower Of Power

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by jsme chtěli,aby to byla opravdu číslovaná limitka,tak by možná šlo vyšít čísla na konce toho strapu místo toho ciferníčku.Jinak s použitím chráněné dílny pro výrobu samozřejmě souhlasím.A pokud by se mezi NATO strapy našla dpovídající kombinace a výroba by spočívala v podstatě jenom ve vyšití,bylo by to SUPER

Nejsem ani proti,aby se v případě,že se vhodná kombinace nenajde hotová,použil čistě černý strap a dělalo se jen vyšívání

Koukněte tady http://www.natostrap.com/Home/Home.html

Upraveno uživatelem czech.argyll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...