Přejít na obsah

Limitovaný NATO strap v barvách CHRONOMAG fóra


Doporučené příspěvky

Ta modročerná kombinace mi přijde jako dobrá a v kombinaci s bílým prošitým logem si to taky umím představit - myslím, že nikoho nemůže urazit. Šířky bych viděl tři - 18, 20, 22mm a uvidíme, jak o to bude zájem. To číslování u látkového řemínku mi přijde jako blbost.

 

Edit: A jak už tu bylo vzpomínáno - jedná se o něco cenově dostupného - tak by to chtělo udělat nějaký cenový nástřel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bych se přidal, jestli celý černý, nebo nějaké pruhy je mi celkem jedno. Jen mám problém s tím, že si konec strapu provlékám zase zpátky, takže případné logo vyšité na konci bych úplně schoval. Dal bych logo raději někam "pod" hodinky při pohledu z boku na zápěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle výrobce je v Německu, prodává přes německej amazon. Cena za strap je okolo 10? při hromadné objednávce by šel možná níž. Můžeme mu zkusit napsat, jestli by nám barevnou kombinaci udělal na míru. Ale chtělo by to vědět, kolik nás bude. Vyšití bych řešil jako nezávislý krok. Zkusme to tedy psát, ať vidíme jaký by byl zájem.

 

Edit: zapomenutý odkaz

 

Pruhy 18 mm

1, Prischera

 

Pruhy 20 mm

 

Pruhy 22 mm

1. Prischera

 

Pruhy 24 mm

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno by stalo sa aj trosku odviazat, zlta alebo aj cervena farba. Ved nech sa pozname aj  na dialku.  Len neviem ci je mozny aj nejaky vzor.

 

 

Do toho nejdu, z puberty jsem venku už dost dlouho a kámoši na střední by to neocenili.

 

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední verze(myslim že číslo před jménem je počet kusů ne?):

 

Pruhy 18 mm

 

1, Prischera

1.czech.argyll

Pruhy 20 mm

 

1. PatrikNapr

2. Pebe

 

Pruhy 22 mm

1. Prischera

 

Pruhy 24 mm

1, Z.Paul

Já spíš myslel,že to je pořadí.jinak já chci jeden kus.zatím

Upraveno uživatelem czech.argyll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...