Přejít na obsah

Limitovaný NATO strap v barvách CHRONOMAG fóra


Doporučené příspěvky

aby se nemuselo pocitat, kolik jich bude od každé šířky, taky chci jen jeden

 

 

Pruhy 18 mm


1, Prischera
1.czech.argyll


Pruhy 20 mm


1. PatrikNapr

1. Pebe

Pruhy 22 mm
1. Prischera

Pruhy 24 mm

1, Z.Paul

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby se nemuselo pocitat, kolik jich bude od každé šířky, taky chci jen jeden

 

 

Je to tak, při sčítání se akorát udělá chyba. Počet jiný než jedna bych psal za jméno.

 

 

Pruhy 18 mm

1, Prischera

2.czech.argyll

 

Pruhy 20 mm

1. PatrikNapr

2. Pebe

 

Pruhy 22 mm

1. Prischera

 

Pruhy 24 mm

1, Z.Paul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

Je to tak, při sčítání se akorát udělá chyba. Počet jiný než jedna bych psal za jméno.

 

 

Pruhy 18 mm

1, Prischera

2.czech.argyll

 

Pruhy 20 mm

1. PatrikNapr

2. Pebe

3.zekon7302

Pruhy 22 mm

1. Prischera

2.zekon7302

Pruhy 24 mm

1, Z.Paul

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anžto jsem byl zmíněn v úvodu, tak se vyjádřím. Já jsem out, protože jsem asi jediný s rozměrem 21mm :crying_anim:

OUT určitě nejsi,ale obávám se,že v tomhle rozměru se tyhle strapy nedělají.To víš,směrnice NATO  :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pruhy 18 mm :

1, Prischera

2.czech.argyll

 

Pruhy 20 mm :

1. PatrikNapr

2. Pebe

3.zekon7302

4. Ivo_S

5. Henatko

 

Pruhy 22 mm :

1. Prischera

2.zekon7302

 

Pruhy 24 mm :

1, Z.Paul

 

Budou mi teď chybět jen hodinky na co ho dát  :whistling:

Upraveno uživatelem Henatko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se taky přidal, pruhovaný mi přijde lepší než černý, ale bral bych i ten. Na výšivku možná jen logo, nápis mi přijde trošku reklamní, ale je mi to fuk :). Vzal bych asi 22 mm  a 18 mm.

 

 

Tiež by som nápis nedával. Prečítať sa aj tak nebude dať, akurát z toho bude bordel. Farebne ten zekonov návrh nie je zlý a asi by som najprv debatoval o farbách, až potom o počtoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona debata o počtech má smysl. Budeme díky tomu vědět jestli musíme vybírat z hotových strapů, nebo si budeme moct dovolit udělat vlastní. S barvami jsme úplně na začátku. Ale chtělo by to stanovit nějakou uzávěrku, a pak udělat hlasování. Barevných variací je nepřeberné množství a nemá smysl tu nad tím debatovat roky. U vícepruhových strapů zvažte prosím, že 18 mm je hodně tenkých. Víc jak tři pruhy si moc neumím představit. J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona debata o počtech má smysl. Budeme díky tomu vědět jestli musíme vybírat z hotových strapů, nebo si budeme moct dovolit udělat vlastní. S barvami jsme úplně na začátku. Ale chtělo by to stanovit nějakou uzávěrku, a pak udělat hlasování. Barevných variací je nepřeberné množství a nemá smysl tu nad tím debatovat roky. U vícepruhových strapů zvažte prosím, že 18 mm je hodně tenkých. Víc jak tři pruhy si moc neumím představit. J.

 

Povedal som A a nie B. Samozrejme debata o počtoch má zmyslel, myslel som to tak, že zistí sa počet, následne vyberie farba a polovica ľudí odskočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že NATO nebude tak cenově náročný a když už se sem někdo napíše(beru ten soupis né komentář) tak to platí ne ? 

Taky teď nemám na co ho nasadit ale doma se neztratí .

Hlavně aby bylo poznat že to je dělané pro nás členy a nekoupíš ho jen tak na netu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...