Přejít na obsah

Oris Aquis Date


Akam

Doporučené příspěvky

ahoj všem, 

 

nějak jsem zmagořil a zjistil jsem, že moje definitivní hodinky jsou Oris Aquis Date

Můžete mi dát prosím tip, kde se dá dobře koupit ? Kde jste pořídili svoje Oris ?

Prolezl jsem kde co, ale našel jsem velké prd.

 

chci v modrém provedení viz. obrázek, jsou boží....

 

díky moc za radu

 

Laďa

 

reloj-oris-aquis-date-01-733-7653-4155-0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

sice jsem našel černé, ale za super cenu.....máte někdo zkušenosti s tímto prodejcem ? popř. kolik mě bude stát doprava ?

nemají skladem, ale to by nevadilo....já si počkám :)

 

http://www.marketcrossjewellers.com/watches-c1/gents-aquis-date-p9262

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Dnes som bol v Žiline v Auparku a v predajni Chrono po Oris Aquis date ref.733 7653 4159. Po krátkom telefonáte mi milá predavačka urobila cenu z 1490? na 1311?, takže mi ostalo ešte aj na kávu. Asi na dlho sú to moje posledné hodinky. Vyzerajú nádherne. Keď sa trocha spamätám, tak hodím foto. Radosť obrovská :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som bol v Žiline v Auparku a v predajni Chrono po Oris Aquis date ref.733 7653 4159. Po krátkom telefonáte mi milá predavačka urobila cenu z 1490? na 1311?, takže mi ostalo ešte aj na kávu. Asi na dlho sú to moje posledné hodinky. Vyzerajú nádherne. Keď sa trocha spamätám, tak hodím foto. Radosť obrovská :-)

Gratulujem, máš teda ref. ... 4159 - čierne s oranžovými ručičkami? Je to vydarená kombinácia. Teším sa, teda hádam čoskoro, na prezentáciu tejto farebnej kombinácie. Thumbs up!

 

Edit: a vitaj v klube! ;)

Upraveno uživatelem Blinker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujem, máš teda ref. ... 4159 - čierne s oranžovými ručičkami? Je to vydarená kombinácia. Teším sa, teda hádam čoskoro, na prezentáciu tejto farebnej kombinácie. Thumbs up!

 

Edit: a vitaj v klube! ;)

Ďakujem. Ano mám čierne s oranž. ručičkami na tahu. Pôvodne som išiel po čeirne s bielymi ručičkami /mali však škrabanec na dýnku a to ja nežerem :furious: /. Monstra ma tak nakazili, že aspon trochen oranžovej som na orisoch uvítal. Začínajú mi doma robiť problém krabičky od hodiniek. Tieto Orisky mi zabalili v obchode do potápačskej helmy, potom ich prikryli plastovým krytom, to celé dali do krabice a krabicu dali ešte do Oris tašky, takže z obchodu som išiel s taškou ako keby som kúpil celý výklad.

Jediná vada /ktorú ale dokážem prehrýzť/ je priehľadné dýnko. To ja nemusím.

Už tretie hodinky za veľmi krátky čas. Nemáte na to nejaký liek? :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju k super kousku,jak to vypadá s lumi řekněme pár hodin po nasvícení ve srovnání se Seikem?

Ďakujem.

Seiko svieti podstatne lepšie. Orisy síce svietia po nasvietení podstatne menej ale aj po siedmych hodinách sú v pohode čitatelné avšak Monstrá majú stále navrch a to presne v takom pomere ako som nafotil v predošlých fotkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dnes jsem na německým fóru našel foto gumy se super sponou:Už vím,co asi Orisky dostanou pod stromeček :)

 

Edit:asi nebude taková sranda jej sehnat.Kdyby náhodou někdo věděl kde,tak prosím přes SZ

Upraveno uživatelem Juraj11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...