Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Návštěvník milosklikar

Ahoj, četl jsem tu párkrát dotazy, jaký mají vliv otřesy, třeba při jízdě na kole, na mechanické hodinky. Tak mne napadlo, blíží se sezóna, na čem jezdíte....?

Začnu u sebe, trochu si ulítávám na SCOTTu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

to: Filipes

Koukám , že na té Meridě máš Maxxis Ignitor, stejný vzorek jako Dy-No-My-Te. Já je musel sundat. Když byly nafoukané hodně, tak žebřiňák a když málo, tak se to nedalo utáhnout. Ale do bláta super. Škoda, že musím do lesa jet pár km po silnici, takže musím volit kompromis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jezdím ..... nebo spíše nejezdím na tomhle ........ když si spočítám investici x ujeté kilometry tak bych se nejradši zastřelil  :)

Vim presne o cem mluvis :-)) Ja kdyz vezmu ze jsem do toho RM vrazil 35.000 a ujel na nem dohromady tak 350 km tak 100Kč/km neni dobrej kseft. Neco na tom najezdil bratr, kterej to kolo uvedl do stavu kdy abych na nem mohl zase jet, bude potreba nejaka vetsi investice.. Takze asi nic, bude stat dal na okrasu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar
zavodni silnicka, puvodne byla urcena pro Duklu Brno, fotky snad najdu

Silničky mě nikdy moc nebraly, ale nikdy neříkej nikdy. Taky mi svého času bylo jedno jestli quartz nebo stroječek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Merida Matts Sport 700, ráfkové hydrauliky Magura HS11,

změny proti původnímu stavu: kliky LX, SPD 525, pneu Michelin Country Rock 1,75" (páč jezdím 90% asfalt, ale dá se s tím sjet i modrá sjezdovka ve Špindlu a to po dešti, to je pak adrenalin :-)

Koupeno loni koncem srpna, do zimy jsem stihl jen asi 1800 km

Silničku jsem měl postavenou u Kerna (Campagnolo na rámu Fort), ale šla z baráku - měl jsem tehdy 2 kola + motorku a čas nebyl ani na jedno z toho :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy ... kupoval jsem to s velkou slevou, jinak k Meridě nemám žádný "citový vztah".

 

Kdysi jsem na kolo nosil digitálky Casio, měřilo to tlak vzduchu a nadmořskou výšku, dokonce zobrazovaly výškový profil ujeté trasy :-) než je nějaký hajzl štípnul

Ja jsem ke svymu RM ziskal citovej vztah prave diky tomu ze jsem od prodejce dostal peknou slevu :-) Kdyby mi dal takovou cenu na asi jakykoliv jiny kolo stejne vybaveny mozna bych mel v tu chvili vztah k uplne jiny znacce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...