Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Jo, dneska to jezdilo, takhle brzo po Novým roce jsem ještě v životě nevyjel :)

 

BTW sezona za rohem, nemáte někdo tip, kde koupit nějaký pěkný dresy? Žádnýmu týmu nefandím, pivovarský dresy mě taky nelákaj, takže výběr nic moc. Sháním něco barevnýho, klidně geometrický vzory, minimum nápisů.

post-33480-0-04639600-1515265478_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dneska to jezdilo, takhle brzo po Novým roce jsem ještě v životě nevyjel :)

 

BTW sezona za rohem, nemáte někdo tip, kde koupit nějaký pěkný dresy? Žádnýmu týmu nefandím, pivovarský dresy mě taky nelákaj, takže výběr nic moc. Sháním něco barevnýho, klidně geometrický vzory, minimum nápisů.

http://drunkcyclist.com/

tady jsou dobry .-)

 

pod kuňkou budeš na tutáč jeden z mála

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, horské s pevnou vidlicí a například s plášti Race King od Continental je rychlé i na asfaltu, nevím jak si na tom výkonostně, ale já například s 1krát11 jsem spokojen mám kazetu 10-42..s převodníkem 32..ale pokud bys měl větší prudké kopce stačit ti to nebude, to říkám na rovinu..volba 2krát 11 taky není špatná, ale já už bych do toho nešel.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemám... Vzal jsem lyže, abych mohl učit dceru. Sám se možná trhnu někdy na večerní lyžování :) ale tady dole pod sviní horou je to bez sněhu. A láká mi to na bajka :D

Počasí vám moc nevyšlo. Zajeďte nahoru na Hedeč ke Kačence na oběd. Dělají skvělej rumpsteak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...