Přejít na obsah

* * * * - 19 Hlasů

BIKE

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24357 odpovědí na toto téma

#24341 maama

maama

Dismember

• Member_50
  • 978 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 16.leden.2018 - 00:53

nedelny vylet smer rysy az pokial sa dalo slapat :D podmienky idealne...plus videjko z minuleho tyzdna to sa smykalo trosku viac :) https://youtu.be/N3KUXjsC-Yg

Spd - smekam. 4 zimy zpatky jsem je kvuli jizde na ledu vymenil za platformy a uz jsem se k nim nevratil. Jake pneu vozis na snih? Je to pecka, snih praska pod koly.

#24342 paulg

paulg

Učedník

• Member_50
  • 192 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 16.leden.2018 - 10:12

maxxis highroller a minion ss vzadu...nebola az taka kosa, hore bolo na slnku teplejsie ako na strbskom plese...

Tento příspěvek byl upraven od paulg: 16.leden.2018 - 10:15

#24343 clockyclock

clockyclock

Megazávislák

• Member_50
  • 2 224 příspěvků(y)
  • Bydlí:Doma
  • Fanoušek značky:Tudor, Heuer, Rolex

Publikováno 16.leden.2018 - 12:37

klouže to..

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od clockyclock: 16.leden.2018 - 12:40

Pár kousků: Ingersoll Bison N23 L.E., Suunto T1, Suunto T4D, Hamilton Jazzmaster Square, Timex Ironman Triathlon, Swatch Deep Turtle, Tag Heuer F1, Tag Heuer Monaco, Laco vintage, Tag Heuer Carrera, Bulova BVA 96A119, Breitling Super Ocean, Seiko SKX007, Ollech&Wajs Ocean Master, Breitling Colt II, Laco Flieger, Fortis Flipper, tag Heuer F1, Omega SMP černy v chronu, G-Shocky white, Longines Heritage 1954, Longines Heritage 1935, Omega Bondovky, Omega Planet Ocean, Omega Aqua Terra Chronograph, Omega Speedmaster Moonwatch, Omea Aqua Terra Quartz, Omega Railmaster, Rolex Datejust, Rado Multifunction, Heuer Game Master, Tudor Black Bay, Rolex Submariner HULK, Rolex Datejust bicolor.

Feedback: http://forum.chronom...68-clockyclock/

#24344 Jarett

Jarett

... Makea Nui ...

• Member_50
  • 3 908 příspěvků(y)
  • Bydlí:... jinde než by chtěl.
  • Fanoušek značky:manželka ;)

Publikováno 16.leden.2018 - 13:59

Tak dnes 50km na trenažéru ... včera jsem přišel pozdě z práce, takže už jsem nevečeřel. Vstal jsem o půl šesté, udělal si lehkou snídani, zavedl mládež do školky a v 7:45 hup do sedla. Po hodině a patnácti minutách mi tak seklo, že si ani nepamatuju, jak jsem dojel posledních 15 minut :D Prostě hypoglykemie jak kráva. Musím říct, že to se mi ještě nestalo :)

"Čas nevyžaduje, aby byl zřen, ale aby byl žit."

...tráva je čaroděj a piko prý léčí, jenom smažky hovoří jasnou řečí...

World of Omega Speedmaster Moonwatch http://forum.chronom...ster-moonwatch/

#24345 Gustaf

Gustaf

zatím nic

• Member_50
  • 10 739 příspěvků(y)

Publikováno 16.leden.2018 - 20:05

njn, bez večereře a ráno na fofr...to se ani nedivím. Já vždy trpěl, když jsem jezdil na spinneru ráno před snídaní. To bylo taky peklo a čas vůbec neutíkal :-D Už se taky těším až zase začnu jezdit. Ale po 12hodinovkách v práci jsem rád, že se svalím na gauč.

clockyclock: super...

#24346 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 12 708 příspěvků(y)

Publikováno 16.leden.2018 - 20:33

Hm, já ani nevím kde kolo mám :-( Jak píše Gustav, nový projekt v práci takže od nevidím do nevidím, family, zákaz od doktora a při tom zimní období je jedno z nej na kole. Aspoň že ten skútr doktor nezakázal nebo jsem se ho neptal? :-)

Přiložený soubor (y)

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#24347 Gustaf

Gustaf

zatím nic

• Member_50
  • 10 739 příspěvků(y)

Publikováno 16.leden.2018 - 20:41

Afri: vytuň si to a udělej si leftynu  :lol2:  :lol2:  :lol2:

#24348 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 12 708 příspěvků(y)

Publikováno 16.leden.2018 - 20:54

Bylo by to fešné, ale dopadlo by to následovně :-)

Přiložený soubor (y)

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#24349 Gustaf

Gustaf

zatím nic

• Member_50
  • 10 739 příspěvků(y)

Publikováno 16.leden.2018 - 21:31

tyve. dobře to tam poslal i s tím vozejkem  :eek:  :lol2:

#24350 Jery

Jery

Začátečník

• Members
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18.leden.2018 - 22:33

Kdo jezdí na válcích? Potřeboval bych asi pár rad: jak dlouho na nich vydržíte jet/sedět v sedle; co u toho děláte/posloucháte? Jezdím teď obden, pomalu už nemám co poslouchat a vydržím tak hodinku, po 40ti minutách už se kroutím, přesedávám, jezdím víc ze sedla....no prostě už to není ono. Ani nezáleží kolik toho mám nadupáno přes sezonu, loni jsem dal taky tak hodinu-hodinu dvacet a to jsem měl podstatně víc najeto přes léto. Jde mi spíše o motivaci jak vydržet víc než tu hodinu. Seriály nepouštím, protože po 20-30min skončí a musím to jít přepnout, u filmu se moc soustředím a jezdím od okraje k okraji a nebo ho nevnímám. Díky za případné rady :-)

#24351 Jarett

Jarett

... Makea Nui ...

• Member_50
  • 3 908 příspěvků(y)
  • Bydlí:... jinde než by chtěl.
  • Fanoušek značky:manželka ;)

Publikováno 19.leden.2018 - 06:09

Kdo jezdí na válcích? Potřeboval bych asi pár rad: jak dlouho na nich vydržíte jet/sedět v sedle; co u toho děláte/posloucháte? Jezdím teď obden, pomalu už nemám co poslouchat a vydržím tak hodinku, po 40ti minutách už se kroutím, přesedávám, jezdím víc ze sedla....no prostě už to není ono. Ani nezáleží kolik toho mám nadupáno přes sezonu, loni jsem dal taky tak hodinu-hodinu dvacet a to jsem měl podstatně víc najeto přes léto. Jde mi spíše o motivaci jak vydržet víc než tu hodinu. Seriály nepouštím, protože po 20-30min skončí a musím to jít přepnout, u filmu se moc soustředím a jezdím od okraje k okraji a nebo ho nevnímám. Díky za případné rady :-)

Z tohoto pohledu jsou právě válce horší než trenažer. Většina profíků je nepoužívá a když, tak na rozjíždění nebo vyjetí. Kup si trenažer místo zadního kola, nějakou on-line verzi pro Zwift platformu a pak dáš v pohodě dvě hodiny i víc. Chce to ty nejlepší kalhoty, pořádně namazat sedací partie krémem a ventilátor :)

Přiložený soubor  Zwift-IOS3.jpg   60,63K   34 Počet stažení

"Čas nevyžaduje, aby byl zřen, ale aby byl žit."

...tráva je čaroděj a piko prý léčí, jenom smažky hovoří jasnou řečí...

World of Omega Speedmaster Moonwatch http://forum.chronom...ster-moonwatch/

#24352 Roland Sands

Roland Sands

Závislák

• Member_50
  • 797 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jižní Morava
  • Fanoušek značky:Alpina

Publikováno 20.leden.2018 - 13:51

Tak dnes to byla dřina :D

Přiložený soubor (y)

#24353 Tomas_2002

Tomas_2002

Can't Stop the Rock

• Member_50
  • 2 906 příspěvků(y)
  • Bydlí:Litomyšl

Publikováno 20.leden.2018 - 14:06

klouže to..

Tak v teniskách Lacoste to bude asi klouzat pořád, že jo :D

bug.gif?t=1240666448

Many people **** for money.
If you think, that **** is funny,
**** yourself and save your money!

#24354 Gustaf

Gustaf

zatím nic

• Member_50
  • 10 739 příspěvků(y)

Publikováno 20.leden.2018 - 15:55

... Ale ladí s kolem :D

#24355 maama

maama

Dismember

• Member_50
  • 978 příspěvků(y)

Publikováno 21.leden.2018 - 00:02

Dneska sem dam jednu reklamni na defektni firmu. Dve duse. Prvni jsem nefotil. Tu druhou s trnem uz jo.
Přiložený soubor  20180120_141952.jpg   188,19K   19 Počet stažení

#24356 Marhi

Marhi

Marhi

• Member_50
  • 767 příspěvků(y)
  • Bydlí:v prvním patře
  • Fanoušek značky:eberhard, Sinn a strejda Laco. Bondovky- kultovky. Také fandím štajnům za přínos pro nemajetné uživatele.

Publikováno 21.leden.2018 - 01:36

Otázka by spíš zněla co od toho očekáváš.  Jestli lepší výkon na jaře tak válce ne.  To není jejich primární účel.  

Jde o trénink techniky šlapání.  Při chybě na nich budeš lítat jak nudle v bandasce.

Časˇ?  Já dával tak hodinku obden, ale leze to na budku.

Fígl je, dát si před válce velkej větrák na léto.  Nebudeš se pak potit jak prase..

Hudba, co ti vyhovuje.

Přínos?  Tak jen tak nechytíš šmíra na mokru,  a v kopci při silové jízdě si i ulevíš.

Plus ,že se ti velmi výrazně zvedne kvalita ovládání kola.

Měl jsem kamaráda co drhnul válce i bez držení.  Tak to sem nikdy nedal.

On ani ten trenažér s těmi fičurami co se teď dělá, není zpásonosný.

Realita je prostě jinde.

Vítr, změna tempa, odpor terénu.

To já víc chodil běhat, a válce měl jen jako doplněk, abych si úplně neodvykl.

Ta zvýšená aerobní vytrvalost z běhu mi dala víc,  než funění na válcích.

Na prvních závodech byl první kopec můj. Pak už jsem dojel přesně tam kam sem patřil.

In vino veritas

#24357 kupko

kupko

Megazávislák

• Member_50
  • 2 703 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 07:44

Tak včera to byla sněhová dřina 4/5h čistého času šlapání ale super :-)
f6aafe298644c15ecf1f6ac3c6d34d6d.jpg0444a66ffc979c2f7e7c8632b23135a7.jpg841bf36cf8512637706f3008d2b69b54.jpg3a91ec15e5955721e244236b2756a068.jpg

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

#24358 clockyclock

clockyclock

Megazávislák

• Member_50
  • 2 224 příspěvků(y)
  • Bydlí:Doma
  • Fanoušek značky:Tudor, Heuer, Rolex

Publikováno Včera, 10:27

Tak v teniskách Lacoste to bude asi klouzat pořád, že jo :D

Hehe :D

Pár kousků: Ingersoll Bison N23 L.E., Suunto T1, Suunto T4D, Hamilton Jazzmaster Square, Timex Ironman Triathlon, Swatch Deep Turtle, Tag Heuer F1, Tag Heuer Monaco, Laco vintage, Tag Heuer Carrera, Bulova BVA 96A119, Breitling Super Ocean, Seiko SKX007, Ollech&Wajs Ocean Master, Breitling Colt II, Laco Flieger, Fortis Flipper, tag Heuer F1, Omega SMP černy v chronu, G-Shocky white, Longines Heritage 1954, Longines Heritage 1935, Omega Bondovky, Omega Planet Ocean, Omega Aqua Terra Chronograph, Omega Speedmaster Moonwatch, Omea Aqua Terra Quartz, Omega Railmaster, Rolex Datejust, Rado Multifunction, Heuer Game Master, Tudor Black Bay, Rolex Submariner HULK, Rolex Datejust bicolor.

Feedback: http://forum.chronom...68-clockyclock/