Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Pánové rychlý dotaz na tipy na bajkování v okolí Vranovské přehrady. Bohužel je to NP, tak značené turistické cesty jsou teoreticky zapovězeny a cyklotrasy jsou dost po asfaltu, což se mi moc nechce. Budu tam jen na otočku ze soboty na neděli takže plánuju na každý den tak 60-70 km klidně i v Rakousku. Spíme někde v blízkosti hráze. Uvítal bych i tip na slušnou hospodu spíš asi jen s dobrým pivkem a nejlépe s regionálním. Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jídlo jsem tam byl v nějaký restauraci přímo na hrázi, měli tam výborný žebra a točenou plzeň :-) na bajku sem většinou brázdil jen cyklotrasy, páč sem jezdil s manželkou. Ale určitě si nenech ujít Šobes a projižďku mezi vinicema okolo hnanic. No a taky vojenské opevnění v Šatově. Pak je výbornej výjezd na Kraví horu ze Znojma. Cestou je taky hospůdka....Pak zbytky železné opony, kde je i muzeum. Taky stojí za vidění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jídlo jsem tam byl v nějaký restauraci přímo na hrázi, měli tam výborný žebra a točenou plzeň :-) na bajku sem většinou brázdil jen cyklotrasy, páč sem jezdil s manželkou. Ale určitě si nenech ujít Šobes a projižďku mezi vinicema okolo hnanic. No a taky vojenské opevnění v Šatově. Pak je výbornej výjezd na Kraví horu ze Znojma. Cestou je taky hospůdka....Pak zbytky železné opony, kde je i muzeum. Taky stojí za vidění...

Super, díkes. Kouknu do mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, neprodáváte někdo MTB cca 17' na větších kolech, ideálně se vzduchovkou? Potřebuju ocyklit manželku, na starým kole ji to nebaví já ji potřebuju aspoň někdy vykopat na bike... díky předem!!

 

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, neprodáváte někdo MTB cca 17' na větších kolech, ideálně se vzduchovkou? Potřebuju ocyklit manželku, na starým kole ji to nebaví já ji potřebuju aspoň někdy vykopat na bike... díky předem!!

 

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk

kámoš něco asi bude posílat,jakou máš představu cenovou? jedno bude  celokarbon Scalpel a druhej nevím,přesně ,ale oboje full...asi předpokládám že ty chceš HT něco za méně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, víc než 15000 za starší a třeba 18 za nový do ní nemá cenu investovat - Co se kola týče samozřejmě:)

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk

v pohodě já si to myslel,bohužel ty jeho budou za malinko více asi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...