Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Jarda už by měl sedlat asi jiný kolo :D minule problém v albstadtu a teď zase. Škoda. Ale za mě dneska nejvíc je Cimbal. Že 72 na 18 je pecka ;)

 

 

Cink dnes vydal ze sebe všechno to odhodlání z něho upně sálalo Jarda měl smůlu jako prase možná by byl 4.

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

závod žen i chlapů parádní podívaná

kdyby cimbál startoval z fleku jako měl Jarda tak se pere s Ninem o 1 flek jak mu to jelo,Jarda takovej nemastnej neslanej výkon,myslím si že na 4-5 flek by ani tak neměl,navíc by měl změnit značku asi,ten materiál velká bída

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypada ze naslapy pomohly, dnes 45 km a uplne v pohode, teda az na dva pady ve stoje :-)

Bylo to tim asi jak tam honila hladkou botou nacvaklou plastovou platformu v spd pedalech a vzdy slapala chvili na krivo.

Dalsi vec do budoucna bude razeni/kadence

 

Ja porad ladim posed, myslim ze uz to mam, jen mam vetsi vahu na rukou nez jsem byl zvykly, co s tim?

Sirsi/uzsi riditka, Zvednout, snizit, predstavec? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African: na tom neco bude :-))

Ale az na ty ruce jsem spokojenej

 

:cheers: Já totiž koukám na sebe, karpály mám v čudu takže ruce brní, kotník načlej, kolena mě taky po 30km začínají brát, takže většinou jsem po každé vážnější vyjížďce dobitej jak cikánská hračka  :lol2: Ale to vyšší posez nebo kratší řidítka prostě už asi nevyřeší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...