Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

OT: Našel jsem ve skříni tuhle softshell bundu, je prakticky nová, stála snad čtyřku před lety, tak kdyby někdo nutně protřeboval (podzim/zima/jaro před námi :)) nechám za patnáct stovek.je to italských XXL takže XL. Podle prodavače to má vše (wind stop, rain stop apod) Real foto přes SZ

post-23865-0-06759900-1533717704_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové... po delší době sem se sem opět dostal ... ( bylo toho teď celkem moc ) ... Doma sem se na kolo moc nedostal... Litvu mi zrušili umpalumpové. Tudíž, co dělat než roviny vyměnit za hooory :0D ... NELITUJI...A tudíž, se jdu rovnou i pochlubit se zdolaným Passo dell Stelvio v čase 3:15/18 [ ty minuty mi nějak lítají ] Tudíž, za mě, nesmírná spokojenost i ve výměně destinace tak překonání sam sebe :0)

Tím mě napadá ... Je tu někdo, kdo si to taky vydupnul na vrchol ??? :0)

pecka a gratulace!!! taky sem to dal jen autem, kolo ale prijde taky v budoucnu, ale chybí odhodlaní:-) Kolik je to tedy převýšení za těch 3.15? Užívej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme ted byli na Cervenohorskem sedle v Jesenikach (autem), neco v mensim na ten zpusob, a taky to par borcu slapalo. Za me respekt, ale takovy porsche nebo silna motorka mi na to prijde fakt lepsi :-)

 

Zdravím pánové... po delší době sem se sem opět dostal ... ( bylo toho teď celkem moc ) ... Doma sem se na kolo moc nedostal... Litvu mi zrušili umpalumpové. Tudíž, co dělat než roviny vyměnit za hooory :0D ... NELITUJI...A tudíž, se jdu rovnou i pochlubit se zdolaným Passo dell Stelvio v čase 3:15/18 [ ty minuty mi nějak lítají ] Tudíž, za mě, nesmírná spokojenost i ve výměně destinace tak překonání sam sebe :0) Tím mě napadá ... Je tu někdo, kdo si to taky vydupnul na vrchol ??? :0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme ted byli na Cervenohorskem sedle v Jesenikach (autem), neco v mensim na ten zpusob, a taky to par borcu slapalo. Za me respekt, ale takovy porsche nebo silna motorka mi na to prijde fakt lepsi :-)

 

Prej respekt, pch, když jsem tam bydlel tak jsem to jezdil i já tlusťoch i na koloběžce nahoru i dolů, to je prd kopec.

Nahoru na horní nádrž Dlouhých strání je to výživnější a menší provoz :)

 

post-49277-0-59196300-1533722457_thumb.jpg

 

post-49277-0-55690300-1533722490_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci, byla to pecka výhled skvělej jak na druhou stanu Itálie, tak i do Šwajcu ....

Díky téhle etapě sem dostal zálusk na silničku ... A chuť si to někdy naplánovat ještě s ní ...

Hned sem si musel na památku koupit 2 dresy na léto i zimu a budu dělat haura :0D

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gustaf: koukni na Silvini, TLD, ti dělají takový "bláznivý" kombinace. Force nedoporučuju (když pozoruju co máš za stroj a jak jezdíš), přítelkyně má Spid rukavice, oproti mně toho moc nenajezdí a má je roztrhaný na dlaních, parájí se... Já vozim snad pátým rokem Spešl xc lite a super, potom ty novější, ale za ty bych peníze nedal - dárek. A nově mám Endura hummvee lite, ty jsou taky super, ale doporučuju hodně vyzkoušet, než povolí tak mají tvrdý švy, hlavně na dlani u palce to tlačilo. Každopádně bych na rukavicích moc nešetřil, přece jen vydrží pár let a zajišťují taky jistotu v ovládání kola :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dojem , že myslí Dlouhé stráně v Jeseníkách

Jj, reagoval jsem na kplegu "odjinud". Sedlo se opravdu dá z obou stran docela v klidu vyjet, komu je to málo tak si dá kopec z Koutů na Sedlo po žluté a pokračuje na Vřesovou studánku. Ne na silničce samozřejmě. To je z caa 600 do 1330 na nějakých 8 km . . .

 

Po asfaltce na Sedlo opatrně, raději fakt na Dlouhé stráně, na Sedlo je to po opravě silnice mazec co tam lítá motorek (kdo by se jim divil), ale na kole nic příjemného mezi nima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechno rosekas cca do roka, je jedno jakou znacku. Ale jde o ten pocit pri jizde ... Fox, Thor, Shift, Oneal, TLD, vse jde do kopru :) Ted mam TLD XC, taham je i na motorku a proti Foxum drzak. Celej spodek kuze. Gustiku, mas krasne kolo, tak nesetri na vybave ne? Si dej na svihu o pivko mene, pritlac par stovek a nakupuj :)

http://www.freestylextreme.com/cz/dom%C5%AF/item/mtb/p%C3%A1nsk%C3%A9-mtb/p%C3%A1nsk%C3%A9-mtb-rukavice/default.aspx?refine=c%7b3617%7d%3al%7borange%7d#top

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...