Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Mas relativne atypicky nizko sedlo. Nerozhodoval ses nahodou mezi timhle a o cislo az dve mensim ramem?

Ja teď řeším ten doporučený Ultimate, u Endurace byla velikost jasná XL, u Ultimate uvádí tabulky, že XL je pro postavy 190-196cm.

Já meřím 190cm, rozkrok 92 (bez treter). Jen mě zajímá kolik měříš a jakem máš rám, pro jistotu? U mě se spíše přikláním k XL i u toho Ultimate, kvůli dlouhým nohám. Projel jsem výpočetní automat u canyon a i jsem se dotazoval českého zástupce a shodli jsme se všichni, ale pro jistotu se ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XL mam taky, presne jsem byl taky na rozhrani a nakonec jsem rad, ze jsem se priklonil k vetsi velikosti... minule kolo jsem mel prave mensi velikost a to zpetne beru pro me jako chybu a dost me to limitovalo kvuli delce noh vs. velikost ramu... vypadal jsem na tom dost atypicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 181cm, sedlo>bottom bracket = 76cm, cockpit 110mm, velikost ramu M, sedlo vice vpredu. Uprimne, vzdycky bych sel po mensim kole, pokud tam neni nejakej neprekonatelnej problem ve fitu, mensi kola jsou hezci. Ono uz canyon ultimate/endurace velikosti L jsou docela osklivy kola, natoz XL (i to moje Mko je tak na hrane, Valverde ma velikost S pri vysce 178cm, taky jsem zvazoval Sko, poskladal bych se na nej ale vysel kup na hotovy Mko), to je proste holej fakt, ta vysoka hlavova trubka proste nevypada dobre, je to smutny. Na druhou stranu bejt vysokej frajer je bomba, byl bych MMA fighter, je to ale velmi blby pro design bicyklů. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?Hrál? jsem si u canyon s tím jejich výpočtem rámů a můj rozkrok (91cm bez bot) nevadil ani L ani XL, vadila jen výška a to pouze o jeden centimetr 190cm vs.189cm, což když si vzpomínám, tak při přesném měření těch 189cm mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky už nikdy nic nevyhraje. Teď už spíš jezdí v masserati než na bajku :D spíš vkládám důvěru v Cimbala...

tak v maratonech typu Cape Epic muže pořad něco dokázat a vyhrávat ,ale ve svetaku XC už víc jak dva roky jezdí do počtu

Cimbal doufám ukáže ze poleze hodně do předu a bude jezdit v top 10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v maratonech typu Cape Epic muže pořad něco dokázat a vyhrávat ,ale ve svetaku XC už víc jak dva roky jezdí do počtu

Cimbal doufám ukáže ze poleze hodně do předu a bude jezdit v top 10

jj, Cape Epic mu jde....to se musí nechat. No, snad Cimbalovi přechod ke Kroosu pomůže. Hlavně si naplánoval hodně závodů, aby nasbíral body a nestartoval až ze zadních pozic. Myslím si, že kdyby startoval z první lajny, tak Ninovi pekelně zatápí. Na a pak M. van der Poel...to je taky dobrej borec. Ten taky vyhrává na všem, na co si sedne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...