Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

já mám pod helmou čepici, nebo čelenku. takovou aby byla přes uši.

Tak to vozí každej kdo nechce aby mu foukalo do uší, ale my tady hledáme nějaké ultra sofistikované řešení, něco komplexního, zároveň se snažíme myslet "out of the box", prostě moderní a složitá doba si žádá komplikované technické řešení. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,ne... Dnes jsem lital po lesich kolem Lelekovic u Brna... e163398515c576531d9550c0c799d0ad.jpg

 

Mira Tapatalk

Ach, při pohledu na mapku se mi vybavily krásné vzpomínky z mého mládí. Dolní Řečkovice, a cesta okolo Lachemy. Už kilometr dopředu jsem věděl, jaký Vitacit zrovna vaří:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach, při pohledu na mapku se mi vybavily krásné vzpomínky z mého mládí. Dolní Řečkovice, a cesta okolo Lachemy. Už kilometr dopředu jsem věděl, jaký Vitacit zrovna vaří:-)

pytel Vitacitu do kapsy a hurá ven s klukama za barák ....kolik to stálo ,korunu padesát ?  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vozí každej kdo nechce aby mu foukalo do uší, ale my tady hledáme nějaké ultra sofistikované řešení, něco komplexního, zároveň se snažíme myslet "out of the box", prostě moderní a složitá doba si žádá komplikované technické řešení. :D

Si pořiďte nefuk ;)

To bude stylový :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a39fd06a4f2d31c17c00c4fe859e1114.jpg

 

8cda86102227afba05de32cbd56c0f7e.jpg

 

Ten přechod běžky kolo jsem letos trefil těsně

 

Ale spalil jsem si tak držku, že mě musely zachránit čtyři neratousky jedenactky. Ehm vlastně pět.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...