Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Ciwe Afri,tak sem přejel Orlický a sjel k sousedům do Polska. Říkám,dejte mi tu Tyskii,viděl jsem, že ji pije Afričan. No,to snad Staropramen se pivu víc blíží :-)

Všechna polská piva jsou jenom pro drsné povahy :-) Ale je pravda, že Tyskie a Zubr jsou asi nejpitelnější... Já už na to dnes dlabu, dvakrát jsem šel na tlamu, z toho jednou v zatáčce za mokra na asfaltu, a všechno mě bolí. Neměl jsem svůj den, na kole naštěstí jen šlapka sedřená a rychloupínák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen reagoval na rolase :-)

Můj Scott na kolech 29x2,3? má nejtěžší převod 36 na 10 a těžší fakt nepotřebuju

No tech 36 v predu je nestandardni na horaka. V technice a prutkych terenich vyjezdech asi po svejch... Ja mam 32 a delsi kliky, s tim ze chci vyjet vse... Pro zajimavost Jumbo na TDF jede 54 a to je hustarna, pry na to meli i speciani pripravu cemuz na 100% verim... Ale to je ziletka, trochu jinej sport....

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, zatím mám vpředu 36 a 24, vzadu 10 až 42 (SRAM GX 2x11), kliky standardně 175 mm a vyjel jsem s tím zatím všechno, co jsem potřeboval.

Ale asi si to v zimě nechám předělat na 1x12, vpředu 36, vzadu 10-51

Pri 1×12 bych tu 36 asi nedaval. Ale dle vkusu....

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

le asi si to v zimě nechám předělat na 1x12, vpředu 36, vzadu 10-51

Dá sa  na 1×12 s kazetou 10-51 prerobiť aj obstarožný bike s prevodmi 3×9? Najväčší oriešok asi bude zadný náboj na rychloupinák a orech na 12 pastorkov, ale ja do toho vôbec nevidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wawrik: určitě budeš muset měnit ořech, ale pokud bys.dal 1x11 tak bys možná mohl nechat stávajíci...

 

Ad polská piva... Zaujalo mě, že nejslabší pivo pivo má 5%, běžne kolem 6, nejvíc sem pil myslim 8,5... Oproti naší nejrozšířenější jedenactce sem teda čuměl

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen reagoval na rolase :-)

Můj Scott na kolech 29x2,3? má nejtěžší převod 36 na 10 a těžší fakt nepotřebuju

Ono na fullovi bych asi taky upřednostnil 1x11/12, ale na HT, které používám na vše bych toto nechtěl, koukal jsem na nějaké větší převodníky 42/28 např a přijde mi, že už se to vůbec nedělá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to ti závidím kondici, ušlapat 42 na 11 na HT s 29" koly není žádná sranda

Jako neříkám, že by to byl často využívaný převod, ale z kopce by se to někdy hodilo :), ale možná vymýšlím blbosti, spíše se budu muset zaměřit proč mi skáče řetěz na menším převodníku :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...