Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Budu kupovat novej tachac. Vzdy jsem na novem kole mel Sigmu,ale ted jsem na bike-foru cetl,ze uz nejsou tak spolehlive. Chci dratovy par funkci. Hodne chvali VDO a Catey(jsou to Japonci,ale moc se mi nelibi. Mate prosim nejakou zkusenost a dpporuceni.diky

Vzdycky jsem vozil Cateye a spokojenost. Ale ted jsou hnusny a jiny si vybrat neumim. Takze zatim bez, v telefonu Stravu a zvykl jsem si. Zadny ujimani z toho nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu kupovat novej tachac. Vzdy jsem na novem kole mel Sigmu,ale ted jsem na bike-foru cetl,ze uz nejsou tak spolehlive. Chci dratovy par funkci. Hodne chvali VDO a Catey(jsou to Japonci,ale moc se mi nelibi. Mate prosim nejakou zkusenost a dpporuceni.diky

Vzdycky jsem vozil Cateye a spokojenost. Ale ted jsou hnusny a jiny si vybrat neumim. Takze zatim bez, v telefonu Stravu a zvykl jsem si. Zadny ujimani z toho nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nemáte najetý Jižní Čechy? Ubytko budu mít v Petrovicích, odtud výjezdy. Uvítám tipy na trasy a samo by bylo super kdyby se někdo přidal...e0169452199f530dccc5a0bc8179b848.jpg

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Jestli máš placenou Strava, tak koukni na heatmaps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...