Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Na zdraví Miro :-) Hoši, já co dal ten nový řetěz SRAM PC 1051, tak tu přehazku furt seřízuji, buď neřádí vršek nebo spodek a už jsem ho i přetrhnul.. Zlatý KMC, ale jelikož ty šmejdy čínský nemám rád, musím zkusit asi nějakou vyšší řadu Sramu nebo já nevím, možná Shimano. Jsou ty dražší lepší myslíte? Ta 1051 je takový základ za tři stovky.

post-364-0-58603500-1569060500_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Řetězem to nebude. A KMC vůbec není špatný. Hodně vydržel Yaben

No ty vole, co to má za adresu ten Yaban, No. 67 Kang Kou, Kang Nan Tsun, Anting Hsiang, Tainan Hsien :-) :-) :-) Četl jsi můj post Duku? :-) Jako je pravda, že jsem šel nedávno přes řídítka a kolo nějakým způsobem spadlo, ale ten řetěz je divnej od samého začátku. Zkusím ještě zajet za kamarádem, aby mrknu na přehazovačku, to je pro mě už Španělská vesnice ji přeměřit, ale vizuálně zdá se být rovně v pohodě....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri a jak vypadala kazeta a prevodnik?

Jezdim connex a vyrabej to v germanii. Spokojenej.

Jsem ten KMC řetěz dle měrky vyhodil ještě hodně daleko před smrtí, tak si myslím že v pohodě. Mě spodních pět kol jede v pohodě, a nahoře už musím povolit lanko protože už skáče přes dva nahoru. A když zase povolím, tak na spodních nechce řadit nahoru. A to je prostě boj od začátku, nevím no, při tom všechno SRAM. Děkuji za tip na Germanii, mrknu na ně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl a kde myslíš že se vyrábí řetězy Sram?

Jasný, ale to tady píšu furt do kola, že těm šmejdům tam jde pouze zlomek peněz oproti tomu, když si koupíš ryze Čínskou značku. Já prostě ten jejich prasečí systém podporovat nehodlám, ať si každý říká co chce. Peace :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ten KMC řetěz dle měrky vyhodil ještě hodně daleko před smrtí, tak si myslím že v pohodě. Mě spodních pět kol jede v pohodě, a nahoře už musím povolit lanko protože už skáče přes dva nahoru. A když zase povolím, tak na spodních nechce řadit nahoru. A to je prostě boj od začátku, nevím no, při tom všechno SRAM. Děkuji za tip na Germanii, mrknu na ně...

Jestli ta kazeta nebude v pr... Dej to cely na servis do Canonu a uvidis co ti frajeri nadeli A dej si neco dobryho at ti nepraskne zilka... 49a3aa65d43f743a7d99025f02ceeb9d.jpg

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ta kazeta nebude v pr... Dej to cely na servis do Canonu a uvidis co ti frajeri nadeli A dej si neco dobryho at ti nepraskne zilka..

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

A tak to je asi nápad k zamyšlení, kolo mám třetí rok a ještě nevidělo servis. Navíc mě straší s tím Dyadem a celým systémem odpružení, že je opravdu třeba se o něj starat, nebo se to může pěkně časem prodražit. Takže v lednu hezky na kompletní generálku :-) A číňanovi ani vorla kamarádi, koukám že ty Sramy bouchají Pora borci a to vlastně vysvětluje proč nefungují :-) :-)

post-364-0-40125100-1569075609_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voe co bych dal za rýmičku... u nás je sice kosa, ale slunečno, a vyrazil bych až bych brečel,

ale obě děti vlastními těly blokují dveře a furt něco melou o zlomené kostrči

Dělají to dobře, všechno potřebuje svůj čas....drž se a pěkně pomalu v klidu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak to je asi nápad k zamyšlení, kolo mám třetí rok a ještě nevidělo servis. Navíc mě straší s tím Dyadem a celým systémem odpružení, že je opravdu třeba se o něj starat, nebo se to může pěkně časem prodražit. Takže v lednu hezky na kompletní generálku :-) A číňanovi ani vorla kamarádi, koukám že ty Sramy bouchají Pora borci a to vlastně vysvětluje proč nefungují :-) :-)

Tri roky bez servisu? Ses ostuda Jsem docela zvedavej kolik maj na cenniku za full srvis (samo bez matrosu) Ja to davam na preventivni cca kazdejch 60 dni, dle najezdu. Ted na podzim pujde na kompletku vcetne tlumaku....

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tri roky bez servisu? Ses ostuda Jsem docela zvedavej kolik maj na cenniku za full srvis (samo bez matrosu) Ja to davam na preventivni cca kazdejch 60 dni, dle najezdu. Ted na podzim pujde na kompletku vcetne tlumaku....

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Já si dělám tak nějak základní údržbu sám a to pravidelně, popřípadě po kamarádech, centrování a tak. V Cannondejlu nechám udělát pouze rozborku, promazání, kontrolu kostry, ten Dyad můžou zrovna přetěsnit a taky kontrolu ty řetězovky, může to být jak píšete kazeta, přehazka, řetěz, vlastně cokoliv :-) Já si myslím že by stačilo koupit jiný řetěz, prostě si ty komponenty nesedli, no uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voe co bych dal za rýmičku... u nás je sice kosa, ale slunečno, a vyrazil bych až bych brečel,

ale obě děti vlastními těly blokují dveře a furt něco melou o zlomené kostrči

zcela chápu a rozumím (ikdyž já ani zdaleka neměl takové zranění jako ty), ale jak píšou kluci, chce to čas a nic jiného... za dva roky si na tuhle pauzu ani nevzpomeneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...