Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Afri řetězem to určitě nebude pravděpodobně ohnutá patka nebo ramínko přehazovačky.

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Ahojda kamaráde, no, je pravda že jsem šel pěkně, ale na tvůj úžasný parakotoul to stejně nedalo. Tu tvoji parádičku jen tak někdo netrumpfne a pokud ano, bude to určitě na vrtulníček :-) :-) :-) OK, zkusím pořešit patku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kopeček na Helf je vždycky taková radost po cestě, žeano, na bajku ještě objezd okolo hradeb jako bonus :)

Ano, v první půlce kopce jsem byl štěstím bez sebe :) ale letos jsem už byl dvakrát na Jívové, takže jsem nebyl překvapen :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak příště dej vědět, to máme skoro za barákem tak ti s mladým můžeme dělat doprovod, nic nepotěší v tom kopci více než osmiletý fakan co to jezdí 3x za týden a předjede tě s úšklebkem :D

 

2x Canyon + 1x Canyon = 3x Canyon pohromadě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri řetězem to určitě nebude pravděpodobně ohnutá patka nebo ramínko přehazovačky.

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Ta patka prý nejde ohnout, je to nějaký odlitek a prý se maximálně zlomí, co mi řekli kluci v Cannondejlu. Tak jsem drapnul přehazovačku a na jejich doporučení silou vyhnul ven, no a funguje to, takže jsi se asi trefil s tím ramínkem a já už bych koupil nový řetěz :-) :-) :-) Vyvolávám déšť protože tady mám na zkoušku nějaký nepromok kousek od Rakoncaje a on bohužel nepřichází :-(

post-364-0-91176200-1569747496_thumb.jpg

post-364-0-34314900-1569747521_thumb.jpg

post-364-0-59386700-1569747551_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...