Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Když jsem se přesně před 3 měsíci rozsekal, měl jsem najeto 3740 km a myslel jsem, že už nikdy nesednu na kolo. Dnes jsem to zazimoval po posledních 43 kilometrech a s celkovým skóre 4025 km. Vím, není to mnoho, plánoval jsem minimálně 5000, ale mám z toho velkou radost

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, zdravotní stav je zásadní. Ale jinak,kdybych měl vyndat kolo (jakékoliv) podle počasí nebo denní doby,tak nenajedu ani třetinu z letošního objemu (skoro 9k). Holt to je daň za to,jak kombinovat časově náročný koníček s prací a péčí o rodinu. Zas to někdy přináší velmi intenzivní zážitky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera foukalo jaxviňa, vyrazil jsem pozdě a trasu jsem si zkrátil z 60 na 43, abych byl doma za světla...

Tak chtít se ti možná bude i za dva roky, pokud se mezitím nezrakvíš jako já :-(

Tak to jsme dali skoro stejně. Tak ať zdraví slouží. A počasí si taky vybírám. Vždyť jezdíme pro radost.

 

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, zdravotní stav je zásadní. Ale jinak,kdybych měl vyndat kolo (jakékoliv) podle počasí nebo denní doby,tak nenajedu ani třetinu z letošního objemu (skoro 9k). Holt to je daň za to,jak kombinovat časově náročný koníček s prací a péčí o rodinu. Zas to někdy přináší velmi intenzivní zážitky:-)

Jj slovy jednoho našeho lektora "zážitek nemusí být dobrý, hlavně ať je silný" :-)

já si momentálně nemohu dovolit ani ten nejmenší nejlehčí nejnevinnější pád, takže si dám do března pauzu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...