Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Bikeři - všichni asi tušíme, že hodinky na kole na zápěstí dostanou pěkně pokouřit, tak mne napadlo, pomohlo by, kdyby byly na řemínku nad loktem? Co myslíte, budou tam ty rány citelně menší nebo je to ptákovina?

Je to ptákovina, ale ty rány budou rozhodně citelně menší . :lol:

Hele mechano, představ si nějaký citlivě ušitý řemen na přichycení stroje nad loktem ... klidně asymetrický, sportovně laděný ... neměl jsem na mysli prostě vzít klasický řemínek a zapnout ho nad loktem, spíš sportovní vychytávku na míru, pro nás, kteří s mechanikama i spí (nespím s mechanikem! :D ) a chtějí je i na kolo, ale ne zničit, alespoň ne rychle ...

Jo jo, to já si představuju, ale mám levnější a jednodušší řešení : koukám na tachometr. (jsou v něm hodiny) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

notabene , co chce s na tom skalpelu rozebrat, zapleteny mavic, ta leffty řizena čipem, do toho bych se taky nepouštěl a pokud nemas origal naradi na xtr tak mas smulu s klikama, takze sundas ty kola a vyndas sedlovku, riditka, sundas presmyk a prehazku :-) ALE k cemu sakra, promin, ze jsem tak zvedavej

O důvodu proč, už psát nebudu, jednou jsem ho nechtěně zveřejnil, když jsem lidově řečeno vystříkl ( promiňte mi ten výraz ) nad jedním cigiho výrokem a tímto považuji tuto kapitolu za uzavřenou, chtěl jsem jen ukázat krásné kolo a teď vím, že to byla zásadní chyba, toho Treka si nechám sentimentálně a Cannondala dám někomu kdo mi je blízký a koho mám rád, abych si ho držel je zbytečné, i když s dárkem by se tak zacházet nemělo, promiňte, že jsem se tak rozepsal.

P.S. už je rozebraný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

notabene , co chce s na tom skalpelu rozebrat, zapleteny mavic, ta leffty řizena čipem, do toho bych se taky nepouštěl a pokud nemas origal naradi na xtr tak mas smulu s klikama, takze sundas ty kola a vyndas sedlovku, riditka, sundas presmyk a prehazku :-) ALE k cemu sakra, promin, ze jsem tak zvedavej

O důvodu proč, už psát nebudu, jednou jsem ho nechtěně zveřejnil, když jsem lidově řečeno vystříkl ( promiňte mi ten výraz ) nad jedním cigiho výrokem a tímto považuji tuto kapitolu za uzavřenou, chtěl jsem jen ukázat krásné kolo a teď vím, že to byla zásadní chyba, toho Treka si nechám sentimentálně a Cannondala dám někomu kdo mi je blízký a koho mám rád, abych si ho držel je zbytečné, i když s dárkem by se tak zacházet nemělo, promiňte, že jsem se tak rozepsal.

P.S. už je rozebraný

promin, ale to je stejne jako kdybys tady ukazal fotku nove alfa romeo s tim, ze se ho chystas rozebrat - to bude fakt vyvolavat otazky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

notabene , co chce s na tom skalpelu rozebrat, zapleteny mavic, ta leffty řizena čipem, do toho bych se taky nepouštěl a pokud nemas origal naradi na xtr tak mas smulu s klikama, takze sundas ty kola a vyndas sedlovku, riditka, sundas presmyk a prehazku :-) ALE k cemu sakra, promin, ze jsem tak zvedavej

O důvodu proč, už psát nebudu, jednou jsem ho nechtěně zveřejnil, když jsem lidově řečeno vystříkl ( promiňte mi ten výraz ) nad jedním cigiho výrokem a tímto považuji tuto kapitolu za uzavřenou, chtěl jsem jen ukázat krásné kolo a teď vím, že to byla zásadní chyba, toho Treka si nechám sentimentálně a Cannondala dám někomu kdo mi je blízký a koho mám rád, abych si ho držel je zbytečné, i když s dárkem by se tak zacházet nemělo, promiňte, že jsem se tak rozepsal.

P.S. už je rozebraný

promin, ale to je stejne jako kdybys tady ukazal fotku nove alfa romeo s tim, ze se ho chystas rozebrat - to bude fakt vyvolavat otazky :-)

Víš jak jsem už psal, chtěl jsem jen poslat fotku pěkného kola, nemyslel jsem tím nic zlého a už vůbec jsem nechtěl nijak hloupě machrovat nebo předvádět se, pokud to tak působilo tak se všem, kteří se nad tím pozastavili a pozastavují omlouvám, má velká chyba byla,že jsem napsal jak to kolo asi skončí, pokud si ale přečteš jak s ním hodlám do budoucna naložit, uvidíš, že nakonec bude jezdít a někdo z něj bude mít radost, když já ho nemohu používat, nechci se už o tom dál rozepisovat a příspěvěk s tím nešťastným kolem mažu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promin nechtel jsem te rozcilit, pises.... pokud si ale prectes jak s nim hodlam do budoucna nalozit.... (a to jsem se fakt nedocetl); no na to se te ptam celou dobu proc to rozebiras - chces to nekde uskladnit ? takova vec nejsou hodinky, moralne to starne rychle, material starne a cena jde rapidne dolu scalpel na xtr stoji 175.000,- kc za to mas pateky, ktery pujdou jenom naohru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promin nechtel jsem te rozcilit, pises.... pokud si ale prectes jak s nim hodlam do budoucna nalozit....; no na to se te ptam celou dobu proc to rozebiras - chces to nekde uskladnit ? takova vec nejsou hodinky, moralne to starne rychle, material starne a cena jde rapidne dolu scalpel na xtr stoji 175.000,- kc za to mas pateky, ktery pujdou jenom naohru :-)

po 5 minutach tezke mentalni driny mi doslo co znamena NAOHRU smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) nahoru

 

to snow : probehl jsem vsechny prispevky a fakt jsem nedocetl proc to delas - ale je to tvoje vec, kdybys chtel uverejnit peknou foptografii kola - rad se podivam - uvital bych foto konkretniho stroje, nikoliv foto z katalogu. je fakt, ze tahle debata je o nicem nechame toho - souhlas ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

:-)  je fakt, ze tahle debata je o nicem nechame toho - souhlas ?

Ano smile.gif, souhlasím smile.gif, ale přeci jenom Ti odpovím proč, protože jsem mrzák v plném invalidním důchodu sad.gif , jako bývalý vrcholový sportovec mám kamarády v zahraničí, kteří vědí, že jsem nemocný, ale neví jaká je diagnóza, tak mi prostě chtěli udělat radost.

Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

2 snow  nic proti tobě nemám, neznám tě, jen čtu tvé příspěvky, ale ať už je tvůj handicap jakýkoli, tak mozek funguje a píšeš na klávesnici takže hodinky máš na čem nosit a to je snad to nejdůležitější ne  :lol:   laugh.gif

Nápodobně, příspěvky po Tobě čtu také a vím, že jsi milovník aut, ruce mám zatím obě a na obou nosím pyšně hodinky wink.gif, co se týče funkce mozku, tak si občas nejsem jistý wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Krásné video:http://img532.imageshack.us/my.php?image=descentevtthg0.flv

Ze mně by byla fotka na tom druhém stromě =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...