Přejít na obsah

Budou na 18 cm ruku?


Doporučené příspěvky

V těch Wengerech to taky nebude zrovna hitparáda:). Obojí hodinky mají swiss made označení, takže v nich bude nějaká levná plastová Ronda, či něco podobnýho...dost možná v obou tiká to samý. Ale upřímně řečeno, ono je to asi dost fuk, relativně přesnej čas to ukazovat bude a něco to nejspíš i vydrží...

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík. O Swiss Hanowa jsem ale četl, že dávají do hodinek méně kvalitní strojky (což samozřejmě taky nemusí být pravda,jelikož tomu dostatečně nerozumím).

Ahoj, to máš jedno. Wenger, Swiss Hanowa, Victorinox ... Orient má vraj škaredé logo, ale aspoň nevyrába kufríky, parfémy, nožíky a popri tom hodinky :)

Každopádne, veľkosť by ti mala byť, aj keď to už môže byť na hranici, majú dosť dlhé nožičky. Záleží od tvaru puzdra aj ruky, ťažko sa to z obrázku posudzuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stav se k nám a můžeš si hodinky vyzkoušet a porovnat s dalšími Wengery. Podle mě jsou na živo hezčí, než na fotce :)

Velké logo je často diskutované téma.. záleží na každém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wengery se mi moc líbily, ale když jsem je viděl na živo, tak velké zklamání a přišel mi vtipnej ten gumovej řemen s prošívaním :( Ale zase co by člověk za ty prachy nechtěl...

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...