Přejít na obsah

Omegy


Jerryl

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A co Planet Ocean nelibi? Vim ze je cenove nekde jinde, ale jsou KLASSA, je mi lito, ale Bondovky vedle nich vypadaji hoodne obyc (a jsou videt priliz casto). Timto je nechci majitelum hanet, jen ty oranzove PO jsou podle me nejkrasnejsi sportovni hodinky a staly by za priplaceni.

Mimochodem za kolik by jsi je sehnal Jeremy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Planet Ocean nelibi? Vim ze je cenove nekde jinde, ale jsou KLASSA, je mi lito, ale Bondovky vedle nich vypadaji hoodne obyc (a jsou videt priliz casto). Timto je nechci majitelum hanet, jen ty oranzove PO jsou podle me nejkrasnejsi sportovni hodinky a staly by za priplaceni.

Mimochodem za kolik by jsi je sehnal Jeremy?

Kdysi jsem o nich uvažoval, a teď jsem rád, že to nedopadlo. Myslím, že ta oranžová je báječná - za předpokladu - že jsou to Tvoje čtyřicátéosmé a víceré hodinky. Při častějším nošení se hrozně rychle okoukají. Ale na léto k džínám, a na občasné nošení SUPER.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem za kolik by jsi je sehnal Jeremy?

Bohužel nejsem dodavatel (moje provize je jen lahev whisky) a Karl-Heinz (viz jiné vlákno) je normální člověk, který má jiné zaměstnání. Tj. nelze jen tak zjišťovat ceny pro orientaci. Dávejte mi (nebo přímo K-H) vědět až ve chvíli, kdy jste si jisti, že je chcete. jasně, pak si je ještě můžete koupit jinde - no problem - jen by pak k cenovým nabídkám přistupoval laxně, kdyby se chytilo jen 5% požadavků. Proto prosím nezneužívat.

 

Ale pro orientaci - moje Speedmastery stály cca 1300 EUR v době, kdy se tady prodávaly tuším za 55 nebo 60 tCZK. Tipnul bych, že poměr bude stejný i u těchhle.

Jinak poslední nákupy, co šly přese mne byly Navitimer na oceli 3300, Chronomat na oceli 3100, dámské Colt cca 1400 EUR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Protože se na internetu informace různí a já se chci ujistit, zeptám se zde.

 

Na webu omegy píšou, že velikost bondovek 2220.80.00 (bez korunky) je 41mm.

Je stejná velikost i bondovek předchozích? 2531.80.00

Jinak řečeno, je pouzdro úplně stejné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra zrovna nemam poruce novy katalog, ale vcera kdyz jsem nad nim slintal, tak jsem si vsiml, ze vetsi je akorat verze chronograf (tam me zaujalo ze uvadeji presnost na 0,1mm :-) neco kolem 42mm. Nova verze je myslim take nepatrne vetsi, ale hlavne ma dle fotografie jine proporce rucicek, hodinova je o poznani delsi a minutova nyni zasahuje az do indexu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně černý Seamastery! Na těch modrých \"bondovkách\" se mi nelíbí ten \"zženštilý kovový tah\" ani ty kulatý indexy a ručky jsou na černých taky hezčí.

 

Takže jednoznačně Černý Seamastery!

Ale proti gustu...

zzenstily ??? myslel jsi nejhezci ??? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra zrovna nemam poruce novy katalog, ale vcera kdyz jsem nad nim slintal, tak jsem si vsiml, ze vetsi je akorat verze chronograf (tam me zaujalo ze uvadeji presnost na 0,1mm :-) neco kolem 42mm. Nova verze je myslim take nepatrne vetsi, ale hlavne ma dle fotografie jine proporce rucicek, hodinova je o poznani delsi a minutova nyni zasahuje az do indexu....

Díky, ale ohledně bondovek bez chronografu, na které jsem se ptal, moudrej stále nejsem :-)

 

Má tedy pravdu web omegy :

The gents' Seamaster Professional watches are available in two sizes: the standard size, with a diameter of 39.3 mm, and the mid-size, with a diameter of 34.8 mm. The Seamaster watches are equipped with either a self-winding or quartz movement.

 

2531.80.00: standard size with a self-winding movement

 

2551.80.00: mid-size with a self-winding movement

 

2541.80.00: standard size with a quartz movement

 

2561.80.00: mid-size with a quartz movement

 

 

...a nebo zbytek světa (41mm):

 

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=2531.8...btnG=Hledat&lr=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabos : Já vím, jenomže 2531.80.00 už v aktuálním katalogu nenajdeme a o ty mi právě jde.

Další rozdíly znám, mimo tebou vyjmenované ručky a plastické indexy orámované chromem, je i jiné dýnko, jinak červený konec vteřinovky a taktéž červený nápis Seamaster, který se zároveň přesunul nahoru pod nápis OMEGA. Pak samozřejmě co-axial, ale mě šlo o to abych si ujasnil tu velikost u 2531.80.00 zdali je to 39,3mm nebo 41mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To gas: Na této stránce úplně dole jedny takové jsou:

 

http://www.chronocentric.com/galleries/omega_seamaster.shtml

 

 

Tak na klasickém tahu se mi líbí víc, než třeba na tom modrém řemenu, ale je pravda že ten jak je na obrázku se k tomu ještě celkem hodí, mohlo by to být asi i horší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...