Přejít na obsah

Co nosí vaše protějšky


Návštěvník Bedjasson

Doporučené příspěvky

Vybíral jsem paní asi týden hodinky do cca 8k, kde by byl alespoň japonský quarz a vypadaly pěkně. Od začátku byly favoritem chrona Guess. Kamínky totiž musely být!  Ostatní dámský fashion labely buď čína, strašný zpracování či nevkusný design. Pro svůj klid jsem prošel třeba Tissot, Certinu, Seiko apod, bohužel pro ženský dělaj takový příšernosti, že jsem pak objednal z goldeligiusu ty Guessky. Fashion label, ale s japoncem - nic jsem od toho nečekal, snad jen aby nebyly indexy usazený šejdrem. Za dva dny dorazily hodinky a byl jsem docela v šoku - celoocel, cifr přesně poskládanej, chrono funkční, koruka šroubovací, na tu cenu dost dobrý zpracování a vyšly na čtyřku. Takže za mě palec nahoru. Nutno ale podotknout, že to je jedinný, co se nám od Guessu líbilo, vlastně jedinný, co se nám v tý relaci do osmičky líbilo. Hlavně paní je nadšená.

post-5919-0-99214900-1398237173_thumb.jpg

post-5919-0-98809700-1398237311_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svuj pozadavek na foceni jsem spatne formuloval a byl jsem poslan do pr*ele s tim,ze se nebude fotit pro partu magoru nekde na netu.)) jinak je to hodna partnerka a budiz ji odpusteno..Tak alespon z netu foto co dostala cca pred rokem.Delaji radost,nosi to hlavne do prace .. ted se hleda dostupny a zajimavy model na volny cas.. jelikoz hodne sportuje/me,tak to vypada na BabyG..cas ukaze ..FC-235M3T25.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Už před rokem jsem koupil ženě Junghansky, ale až teď jsem se dokopal je vyfotit :). Moc je z ruky nesundavá.

 

attachicon.gifIMG_9156.jpg

 

a dokonce mají i nějakou decentní lumi :)

 

attachicon.gifIMG_9161.jpg

Kubo, ty se Ti fakt povedly.

Ten Bauhaus cifr, datumka, moc pěkné. :)

Co víc může baba potřebovat, dizajnovky jak prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...