Přejít na obsah

Sinn 2013 - muzeme cekat nove modely?


kloubik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chlapi, byli jsme včera s Aldou a Lukin-ovou na pivko, chtěl jsem Aldovi změřit tep, ale bál jsem se, že by mi rupnul přístroj. Proč mu to děláte?

Všechno jsme to probrali Sinn-fajn, ukazatel vlhkosti u T1 je lepší, než další díra v pouzdře, Seiko-Springdrive-slepá vývojová větev, Bell&Ross s nástavbou na chrono=business, nic víc.

Výsledek, co koupit = Damasko s inhouse do 100k a Rolex nad 100k...a samozřejmě Poběda.

Abych nebyl úplně offtopic, tak Sinn, co se týká designů je v mých očích parádní. Nové kousky i ty starší. Umí to designeři moc pěkně.

Hezký den všem přeji.

ad řádek 1: to je u nás závist (a u Aldy věkem :lol2:)

ad 2: s dírou v pouzdru souhlas, to "rozřešení" SD jde mimo mě-plynulý chod vteřinovky za to stojí ;)

ad 3: s prostřední částí částečný souhlas

ad pivko: tak to má být :cheers:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky se na to dívám tak, jak píše alda - nevidím v hybridních strojích, co se v současnosti vyvíjí, žádný uživatelský pokrok. Nejsou ani přesnější, než quartz, ani ekologičtější či oduševnělejší, jak kdo chce, než mechanika.

 

Ohledně tvdosti, pevnosti a abraze výborná diskuze - jak se skrz tvrdošíjné nedorozumění dobrat k výsledku. :D  Jen mi jedno porád uniká, ta povrchová úprava tegiment, nebo jak, přeci musí otěruvzdornost také zvýšit, a protože je na povrchu, který se přeci pouzdro otírá, tak minimálně, než se otře těch až 80 mikronů, kam tegiment sahá, jsme tam, kde jsme byli, nebo se pletu ?

 

Počítám, že nikdo nečekal tolik cyklů, až otře metrdvacet hliníku. :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...