Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Svatoslav: vy tam mate snehu, u nas na blate :(

Zajimava kombi s tim remenem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: vy tam mate snehu, u nas na blate :(

Zajimava kombi s tim remenem.

Tano: sněhu není jen tak 3cm a taje. Ten řemen se mi doma válí, tak jsem jej tam dal jen tak z nudy. Asi tam nezůstane.

 

Remeň je fajny.

Čo je zač?

 

Odoslané z ME173X pomocou Tapatalku

jožko: úplně obyčejný levný MAVEX, ale má překlápěcí sponu, to mohu. Hodinářka u nás jej měla za pár korun, levnější než na netu. Zapůsobil jsem na ní svým neodolatelným šarmem <_<.  Hlavně je to kamarádka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatoslav: To mas nejakou novou gumu? Vypada zajimave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět mám možnost pár dnů ponosit. Ale jo, pěkné hodinky. Jen mají dost poškrábané sklíčko a to mi trochu kazí radost z nošení

Dej je na servis a sklíčko asi rovnou vyměň. Vzhledem k tomu, že už se k původním monstrům dostává těžko, řekl bych, že to má smysl. Já mám skx779 a teď mi taky leží s poškrábaným sklíčkem v šuplíku a je to škoda. Už jsem je chtěl několikrát prodat, ale nedokázal jsem to. Nechám je opečovat a zas půjdou do každodenní rotace, protože si to prostě zaslouží.

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej je na servis a sklíčko asi rovnou vyměň. Vzhledem k tomu, že už se k původním monstrům dostává těžko, řekl bych, že to má smysl. Já mám skx779 a teď mi taky leží s poškrábaným sklíčkem v šuplíku a je to škoda. Už jsem je chtěl několikrát prodat, ale nedokázal jsem to. Nechám je opečovat a zas půjdou do každodenní rotace, protože si to prostě zaslouží.

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Čajíček, určitě máš pravdu. Zasloužily by i poléčit strojek. Pokud vím, za celou dobu nebyly v servisu. Vlastně jednou u hodináře byly, když spadly na zem a urval se rotor. Ten ho ale pouze přidělal zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:guitar:post-30673-0-47906100-1517931568_thumb.jpg

+1 ;)

post-30673-0-89567400-1517931584_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...