Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Tuhle jsem potkal synovo kamaráda a koukám, že má na ruce oranžová monstra. Tak jsem ho hned vyzpovídal a dozvěděl jsem se, že je má šest let, nějaký servis nikdy neřešil, má je rád a nikdy by je neprodal. A tak to ve mně probudilo takovou nostalgii, až jsem začal litovat, že jsem je prodal. Ty hodinky jsou fakt parádní - proto jsem je asi taky měl třikrát... Takže si je chlapi držte a neprodávejte, jinak budete litovat jako já... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě sice nejsou doma, ale proč bych už jim nemohl pořídit kovový tah, že. Super Engineer 2   :lol2:

Co si o tom myslíte? Až dorazí, tak poreferuju.

Buďto vyhozené peníze nebo dobrý kup nebo přiměřená kvalita za přiměřený peníz? Uvidíme.  :helpsmilie:

https://www.aliexpress.com/item/Push-Button-Watch-Band-Strap-Folding-Clasp-with-Safety-Men-22-20mm-Silver-Black-Replacement-Stainless/32691612108.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5f434c4dnCPRza

 

post-39438-0-54188500-1533323794_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě sice nejsou doma, ale proč bych už jim nemohl pořídit kovový tah, že. Super Engineer 2   :lol2:

Co si o tom myslíte? Až dorazí, tak poreferuju.

Buďto vyhozené peníze nebo dobrý kup nebo přiměřená kvalita za přiměřený peníz? Uvidíme.  :helpsmilie:

https://www.aliexpress.com/item/Push-Button-Watch-Band-Strap-Folding-Clasp-with-Safety-Men-22-20mm-Silver-Black-Replacement-Stainless/32691612108.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5f434c4dnCPRza

 

attachicon.gifchina.JPG

Já myslím, že v pohodě, pár věcí jsem bral na ali. Pokud to není hodně levné tak dobrý, vlastně i ten černý mesh je od tama.

 

na skoroiso, bavi me vic nez na origo gume

attachicon.gif20180803_232337.jpg

Tu origo gumu jsem taky dal hned dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...