Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Gratulace, to nejsou ceny ale darky :D Vanoce sou tady. Ja myslel ze je porad mas

Jop, já měl to štěstí, že sem překlikl stránku ve chvíli zobrazení, takže sem psal SZ ještě v minutě vystavení inzerátu...

Teď už spolu holky zůstanou ;-).

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám interní limit 4999 czk za kus. (Fakt je, jak čas plyne, tak se otěže povolují, tak o tisícovku za rok)

A vidím, že na jeté Monstra bych i dosáhl, kdybych chytil inzerát v první minutě.

 

A dotaz zní - jsou monstra nevyhnutelnou součástí postupujícího chronobundu? A oranžády?

 

Jde o to, že opravdu nevím, jakým praktickým užitkem bych je zdůvodnil, radost z toho, že je vlastním,

asi neobstojí ani na Štědrý den...

 

Fakt je, že čím dál na ně koukám, tím víc se mi líbí. Proti prvotnímu úleku docela pokrok ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje cesta k monstrům taky nebyla úplně přímá. Když jsem objevil tohle fórum a následně monstra, vůbec jsem nechápal, co na nich všichni vidí. Vždyť jsou hnusný, říkal jsem si, fakt monstra, nepoměrná luneta, obrovský indexy, no fuj... Ale jak jsem je tu vídal čím dál častěji, najednou se pohled na ně začal pomalu obracet a najednou jsem je musel mít. Jedničky. Prodal jsem je, pak dvojky, prodal jsem je znova (oboje oranžády samozřejmě), no a zbytek jsem tady už psal :) Tehdy jsem měl obě na tahu, ale když jsem se k nim potřetí vrátil, tah jsem naopak přepustil bráchovi a svoje jsem hodil na gumu. Oranžovou, samozřejmě.

 

post-14317-0-19304700-1577183559_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monstra jsou určitě super a zajímavé hodinky i pro okolí (při letním nošení jsem rozhodně slyšel více pozitivních komentářů nad svítivostí a oranž barvou než podivem nad velikostí).

 

Dal jsem je pryč jen proto, že jsem nebyl schopen se vyrovnat se zásadním rozporem: svítivost a přehlednost je u mne předurčovala hlavně k nošení ve tmě. Ale díky krátké hodinové ručce jsem měl problém poznat, zda je např. 02.30 nebo 03.30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to doma!

Sestry spolu  :clap:

Jedničky jsou poměrně slušně zachovalé, předchozí majitel je několik let vůbec nenosil a když chtěl, nešly. Takže je nechal odservisovat v Dealu v Ostravě (pár měsíců zpět) a zase je moc neponosil. Takže dobrý. Akorát luneta tuhá a na okrajích (v dělící rovině) stopy koroze. Nic, co bych nerozhýbal. Jediné, co se mi úplně nepozdává je našroubování dýnka, takže jim nechám v novém roce udělat tlakovku a uvidíme.

post-39943-0-61567100-1577726878_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, je ta oranžová stejná? Kde je hezčí?

 

A je to doma!

Sestry spolu  :clap:

Jedničky jsou poměrně slušně zachovalé, předchozí majitel je několik let vůbec nenosil a když chtěl, nešly. Takže je nechal odservisovat v Dealu v Ostravě (pár měsíců zpět) a zase je moc neponosil. Takže dobrý. Akorát luneta tuhá a na okrajích (v dělící rovině) stopy koroze. Nic, co bych nerozhýbal. Jediné, co se mi úplně nepozdává je našroubování dýnka, takže jim nechám v novém roce udělat tlakovku a uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Polední "kancldiving" :)

Tak jsem je dneska vydělal z krabičky a vyvětral.

Po víc jak půl roce to je nezvyk, ale mají svoje kouzlo.

post-38901-0-60396800-1579107166_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...