Přejít na obsah

Frederique Constant-Index


Doporučené příspěvky

Zdar chlapi pořád sem chtěl jednoduchý,kvalitní přesto dostupný hodinky a né žádnou masovou komerční značku prostě něco neotřelého a narazil sem na značku Frederique Constant a model Index zaujali mě co vy na značku ohledně kvality,prestiže atd ....  

 

43mm 

Eta 2824-2 poupravená 

Safír-vnitřní AR 

WR-100M 

Datumovka 

Lumi +tritium  

Šroubovací korunka i dýnko  

 

post-26370-0-52390300-1366921976_thumb.jpg 

 

post-26370-0-47738500-1366922010_thumb.jpg 

 

post-26370-0-36469700-1366922049_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak porovnavas s Omega, TH, Rolex a spol, tak prestiz takmer ziadna, beznemu cloveku neznama znacka /co horsie, niekomu znie skoro ako modny brand/, ale kvalita aj prevedenie budu v pohode.

 

Alpina je sesterska znacka FC /obe vlastni ten isty majitel, vyrabaju v tej istej firme/, odporucam pozriet aj tam, az ta tato sucharina omrzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak k tomu tritiu neni to věc kvůli který bych si ty hodinky hlavně kupoval ale jak bylo řečeno příjemnej bonus,k tý prestiži určitě nechci srovnávat s omegou,TH nebo Rolexem spíš mi šlo o to abych s nimi byl prestižně třeba nad tissotem,certinou atd na urovni řekněme Fortis ...??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak k tomu tritiu neni to věc kvůli který bych si ty hodinky hlavně kupoval ale jak bylo řečeno příjemnej bonus,k tý prestiži určitě nechci srovnávat s omegou,TH nebo Rolexem spíš mi šlo o to abych s nimi byl prestižně třeba nad tissotem,certinou atd na urovni řekněme Fortis ...??

FC je prestiží pod vším tebou jmenovaným a to dost značně a Fortisu nebo Tissotu se to neblíží ani z daleka. Srovnávat to lze tak asi s Adriatica, Atlantic a jinými značkami v těch absolutně nejspodnějších patrech Swiss Made. Buď se s tím smíříš nebo bude nutno trochu připlatit a koupit aspoň ty Tissoty nebo Certiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FC je prestiží pod vším tebou jmenovaným a to dost značně a Fortisu nebo Tissotu se to neblíží ani z daleka. Srovnávat to lze tak asi s Adriatica, Atlantic a jinými značkami v těch absolutně nejspodnějších patrech Swiss Made. Buď se s tím smíříš nebo bude nutno trochu připlatit a koupit aspoň ty Tissoty nebo Certiny

sorry, ale která z Tebou jmenovaných značek dělá třeba inhouse strojovny jako FC? ;)

 

Prestiž je těžko definovatelná záležitost, ale nezávislý výrobce, co od roku 2004 má vlastní kalibry je třeba pro mě daleko nad Certinou a Tissotem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FC je prestiží pod vším tebou jmenovaným a to dost značně a Fortisu nebo Tissotu se to neblíží ani z daleka. Srovnávat to lze tak asi s Adriatica, Atlantic a jinými značkami v těch absolutně nejspodnějších patrech Swiss Made. Buď se s tím smíříš nebo bude nutno trochu připlatit a koupit aspoň ty Tissoty nebo Certiny

FC je podle mě o trochu výš jak Tissot nebo Certina. Jinak k samotnému modelu bych skoupě podotkl následující: jsou velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taky si myslim že je tato značka dost nad certinou a tissotem a nevim jak to Frostie myslel stim připlácenim tissot v podobnym stylu cena kolem 10k certina cca 13k a Frederique Constant 20k ..... z ciziny nenakupuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FC je prestiží pod vším tebou jmenovaným a to dost značně a Fortisu nebo Tissotu se to neblíží ani z daleka. Srovnávat to lze tak asi s Adriatica, Atlantic a jinými značkami v těch absolutně nejspodnějších patrech Swiss Made. Buď se s tím smíříš nebo bude nutno trochu připlatit a koupit aspoň ty Tissoty nebo Certiny

post-9929-0-27860300-1366961018_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FC je prestiží pod vším tebou jmenovaným a to dost značně a Fortisu nebo Tissotu se to neblíží ani z daleka. Srovnávat to lze tak asi s Adriatica, Atlantic a jinými značkami v těch absolutně nejspodnějších patrech Swiss Made. Buď se s tím smíříš nebo bude nutno trochu připlatit a koupit aspoň ty Tissoty nebo Certiny

OMFG  :suicide_anim: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem je a jsou výborně zpracované. Jediné co bych vytknul, jsou příliš velké. Ale zaleží tedy jaké máš zápěstí. Určitě je někde zkus...

K té prestiži, jsou srovnatelné s Tissot i Certinou, ale mají originálnější kousky. Bohužel vetšina kolem 43mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...