Přejít na obsah

Sraz chronomagu - Beskydy


lukin_ova

Doporučené příspěvky

Dovoluji si založit vlákno s beskydskými chronosrazy. Je nás pár co se scházíme celkem pravidelně na pivo a určitě uvítáme i další chronokolegy známé i neznámé z blízka i daleka.

Scházíme se ve Frýdlantě nad Ostravicí v penzionu Letohrádek:

 

http://www.relaxvpodhuri.cz/cz/letohradek/

 

post-15604-0-18994300-1367091953_thumb.jpg

post-15604-0-65167500-1367091960_thumb.jpg

 

Je tam příjemné posezení, hezká zahrádka s altánkem (bezvadně se tam testuje po večerech lumi ...). Dá se tam i ubytovat (pro vzdálené či po pořádné konzumaci unavené ...). Je to od nádraží co by kamenem dohodil a hlavně nás po zavíračce nevyhodí .... :drunk:  

 

První možný termín se nabízí v pátek 3.5. od cca 18 hodin.

Dopisujte se jako obvykle:

 

Pátek 3.5. 18 hodin - penzion Letohrádek:

 

lukin_ova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 504
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Červen je ještě daleko lulino. Teď se dopište s Honzou na pravou Beskydskou slézu. Spat je kde a konečně se nadýcháte čerstvého vzduchu.

 

Tý voe, nejsem gorol, tak si říkám, že nemám právo...

Kaj by se dalo složit mé těžké tělo? Popř. i Honzovo, o něco málo lehčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý voe, nejsem gorol, tak si říkám, že nemám právo...

Kaj by se dalo složit mé těžké tělo? Popř. i Honzovo, o něco málo lehčí.

 

Můžeš ho složit o patro výše ... Je to i penzion. Minule nám nabízel majitel 900 Kč za dvoulůžák i se snídaní. Bez snídaně by to šlo možná i levněji. Stačí říct, je to Bedjassonův kámoš a je celkem vstřícný.

Jo a když majiteli Letohrádku poradíš, kde mu levně a dobře opraví jeho nejdoucí Festiny, tak to bude možná i zadarmo .... :lol2:

 

Jinak, jak jsem psal výše. Přijít může samozřejmě každý. Už jsme jednu výpravu Ostravské větve zažili a myslím, že rozhodně nelitovali. Hlavně pozorování blikajících ventilků na pneumatiky bylo nesmírně povznášející. :clap:

 

Edit:   Alda byl rychlejší ...

Upraveno uživatelem lukin_ova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info Sire Josephe, vážně jsem začal uvažovat. Pokuď nalomím Honzu, tak bych nakopnul hnědku a přijel bych mezi ten hrdý a tvrdý horácký lid. A ješče otázka piwa, nejsem velký fanda malých obskurních pivovarů, tam mají jen to Kozlovické a to pivo, co tam vaří v kuchymi vedle svíčkové? Je to pitelné to kozlovické?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A ješče otázka piwa, nejsem velký fanda malých obskurních pivovarů, tam mají jen to Kozlovické a to pivo, co tam vaří v kuchymi vedle svíčkové? Je to pitelné to kozlovické?

Neboj, pro pivní amatéry a věčné začátečníky tam mají i standartní europivo z Nošovic :cheers: . Pitelné jsou všechny piva, akorát k některým se už nevracíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

........ani Steelfishe teď nosit nemůže.

Na ryby mi nesahej, už jsem je přehodil i na tah, ať nemusím poslouchat o nevhodnosti hadry na tak krásných a univerzálních hodinkách a ať i D-skupina vidí, jak mají pořádné Hodinky vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, rád bych dorazil a viděl opět fajn kluky a pokoukal na pěkné věci. Ale v sobotu mám zase svatby, tak bych snad jen na skok... Je blbé přijet na pivo a nepít. Od kolika začínáte ? Určitě se budu snažit aspoň kvůli té návštěvě v Damasku. Tak jestli jako Ostravák můžu...? A pokud mi to vyjde.

Upraveno uživatelem PetrM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...