Přejít na obsah

Baselworld 2013: Casio PRO TREK PRW-3000


sharz

Doporučené příspěvky

  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

Zkusim jeste jeden blbej dotaz :-D je nejaka sance v budoucnu vymenit na techto hodinkach veskere dily ktere jsou v barve? Myslim napr. modra protoze ta mi moc nesedi ale vzhledem k cene bych do nich sel, pokud se to pak osoupe tak bych zmenil barvu ale nevim jestli to nekdo dela popr. pokud jdou sehnat dily tak jestli to zvladnu sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, mohl bych taky nekoho poprosit o navod? Byl bych moc vdecny, tomasford2.0zavinacgmail.com A jeste by me zajimalo jakou mate dlouhodobejsi zkusenost s vodotesnosti, casty koupani s hodinkama atd, nemusis se do tech 8m bat?

Ahoj. Věř mi, že návod nebudeš ani potřebovat. Ovládání je jednoduché. Nastavenou časovou zónu budeš mít určitě už od prodejce. Kompas, baro a alti mají každé svoje tlačítko. Zpět na čas se dostaneš spodním levým tlačítkem. Jednotlivé módy jsou taky levým spodním tlačítkem. Dlouhý stisk levého dolního tlačítka tě vrací zpět na čas odkudkoli. Pokrocilejsi funkce taky pochopis rychle. Půl hodiny na ruce a návod nemusíš ani otevřít, aby ses naučil co a jak. S koupáním je to ok. Sice mezi sklíčkem a bezelem je docela dost velká škvíra, kterou pod běžel zateče mýdlová voda, ale do modulu se určitě nic nedostane. Bude to jenom hnusně vypadat při výměně bezelu (myslím to zaschlé mýdlo). Pokud jde o koupání v létě v moři nebo sladkém rybníčku, tak no problem.

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Tak uz 3 mesice nosim tyhle paradni hodinky a porad se na ne nemuzu vynadivat, je pravda ze ja sem na hodinky moc zvyklej nebyl tak nemam s cim porovnavat, ale podle me sou fakt super. Mam modrou variantu a nemenil bych, sou tou barvou alespon zajimavy a jiny nez ostatni. Luneta se opravdu brzo otuka ale nic tragickyho, jinak sedej paradne, sou krasne lehky, obcas trosku zatahaj ale ne moc, chtel sem hodinky se silikonovym paskem a tehne splnil moje ocekavani, urcite nevymenim, tlacitka na prave strane maji ze spodni stramy kryti proti nechtenemu zmacknuti a jsou se strukturou, leve jsou hladke, mackaji se s mirne vetsi silou coz je podle me spravne u sport hodinek. Nevim co vydrzi mineralni sklo, tak sem nevahal a objednal tvrzene sklo ktere se pouziva na mobily a to presne na tenhle model, padne tam krasne a nikdo by nepoznal ze tam je, je tak na presno rezane ze temer zaskoci pod lunetu a nejsou videt okraje toho skla, objednal jsem normalne nekde z ciny. Funkce jsou praradni a dost presne, clovek si na ne dokaze brzy zvyknout a pouzivat je tak, aby presne byly. Kompas jsem v prirode nezkousel ale jeho kalibrace je dost rychla a hodne jednoducha, podle barometru se da oprvadu dobre odhadnout pocasi na nekolik hodin dopredu, vetsinou vecer vim jak asi bude rano, funkce upozorneni na nahlou zmenu pocasi doporucuji pri jizde autem nepouzivat pri zmene narmorske vysky se samozdrejme zmeni okamzite tlak a tak na vas hodinky budou porad v kopcich rvat a ukazovat sipky se zmenou tlaku. Teplomer po kalibraci funguje taky skvele, samozdrejme je potreba hodinky z ruky alespon na 2min sundat. Vyskomer funguje na metr presne, vim ze bydlim v nadmorske vysce 385 m.n.m. a tak nez vyjedu na kole tak nastavim rychlym zpusobem tuhle hodnotu, aktivuji nahravani at vim kolik sem nastoupal a naopak klesal a muzu vyrazit. Zmena pocasi (tlak) by mela na mereni vysky vliv, a proto lze nastavit nahravani (mereni) v kratsich intervalech na kratsi dobu (2h), o techto funkcich bych se ale musel rozepsat vic a mnohem podrobneji. Vzhledem k rocnimu obdoby mam stupen nabiti baterie uz asi 2 mesice na strednim stupni tedy M. Myslim si ze hodinky zbytecne brzy zaznamenavaji tmu a tim treba rozsvecuji automaticky svetlo, mohly by na svetlo reagovat vic, ale kdo nema tak dobry zrak tak to spis oceni, proste se osvetleni (pokud mame aktivovano) pri naklonu 40° rozsveci pro me brzy, treba i za vetsiho sera. Dalsi vec k osvetleni ktera mi vadi je, ze pokud hodinky rozsvitim abych neco nastavil, mam porad jen 3 vteriny ktere jsem si nastavil, hodinky by mohly svitit po dobu mackani tlacitek, za tmy se tedy spatne vse nastavuje, musite stale rozsvecovat. Ted mala vytka k budiku, hlasitost a delka pipani me vyhovuje, ale vadi mi hodne u funkce snooz vypnuti. Potrebuji tlacitko, ktere budik opravdu vypne a nezacnou zase za 5 minut pipat pokud opravdu vstavam, abych snooz ukoncil (nemam na mysli uplnou deaktivaci) musim podrzet nastaveni a pak z nej zase vyjet, rad si necham poradit jestli to nepouzivam spravne, diky. Mam zapnute automaticke serizovani prez radio, za celou dobu se nesalo ze by se neseridily kazdou noc a to vetsinou kolem 2h rano, bydlim na Morave - nastaven vysilac Nemecko. Jak jsem uz psal, hodinky maji jeste daleko vic funkci ale uz tak sem se strasne rozepsal, fuj. Rad zodpovim jakekoliv dotazy. Takze za me celkova spokojenost, vybiral jsem mezi g-shock a protrek ale mam hodne uzkou ruku takze tahle velikost je naprosto idealni, sou opravdu moc dobre citelne, nejsou tak moc vysoke jako g-shock a jsou dost lehke. Nejsem zadnej hodinkovej znalec a nemenim hodinky casto, vlastne spis vubec a tak pocitam ze tohle budou moje hodinky doufam ze na hodne let. Tik tak cau

Upraveno uživatelem Fofan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakládat nové vlákno kvůli Baselworldu.

Casio GST-W130BC (350 USD)

post-20625-0-69310800-1521983048_thumb.png

 

zdroj s videem:

https://www.instagram.com/p/BgvorxSnGuD/

 

-black IP treatment on the stainless stee.

-synthetic band (first seen in other G-STEEL models) with Cordura nylon fabric.

-Solar power and Multi-Band 6 radio timekeeping

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...