Přejít na obsah

AUDEMARS PIGUET SHAQUILLE O´NEAL


Street Glide

Doporučené příspěvky

....v pohodě,psát může přece každý co chce,.......................od toho to fórum snad je :-)

 

....nový model rozhodně nepředstavuji,.......jedná se o jetý model z roku 2009

Nedoslo mi, ze jsi je koupil. To bych nepsal radsi nic. Nejak mi pripadlo, ze jen predstavujes novy model. No nic, uzij si je, staj je to paradni, stejne jsem ocividne v naproste mensine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Více méně všechno od AP má svůj styl,ani tyhle nejsou vyjímkou,který je,často obkreslován,AP mu dala všechno,proto jsou a budou parádní.Je něco jiného dívat se na promo obrázky hodinek a pak vidět jejich reálnou podobu sic jen částečně,zprostředkovanou pěknou fotografií.Nemají chybu,jsou parádní a je to značka jako prase!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Více méně všechno od AP má svůj styl,ani tyhle nejsou vyjímkou,který je,často obkreslován,AP mu dala všechno,proto jsou a budou parádní.Je něco jiného dívat se na promo obrázky hodinek a pak vidět jejich reálnou podobu sic jen částečně,zprostředkovanou pěknou fotografií.Nemají chybu,jsou parádní a je to značka jako prase!

 

Souhlas. Jsou to paradni hodinky a ta stylizace limitky pro Shaqa se jim fakt povedla. Jo a srovnavat Shaqa s Divacem nebou Mourningem, to bych nedelal :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a srovnavat Shaqa s Divacem nebou Mourningem, to bych nedelal :)

 

 

 Je to už OT (omlouvám se), ale oba jmenovaní byli mnohem komplexnější a techničtější pivoti než byl Shaq (lepší technika míčová, lepšší střelba z dálky, lepší přehled ve hře, týmovější pojetí hry - jednoduše řečeno, zatímco na Shaqa musel hrát v podstatě celý tým a Shaq určoval a zároveň limitoval herní styl svého týmu, tak Mourning a Divac hráli hodně pro tým), ale Shaq to urval silou a fyzickým pojetím a v konečném důsledku byl mnohem dominantnější (více bodů, více doskoků) a tak vlastně z pohledu drtivé většiny platnější a lepší. I proto jsem psal, že nevím, jestli se zrovna Shaq a velmi sofistikované hodinky k sobě hodí. Nicméně jsou to hodinky, které by se mi jako sportovní volnočasovky líbily ukrutně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  MASAKR

 

Nečekal jsem, že se v CZ někdy někdo objeví s AP Shaq...Můj nejoblíbenější hráč NBA, basketbalovej vzor a vůbec...na zdi mi visí jeho dres, škoda, že mi nevisí tyhle hodinky na ruce...obrovská gratulace a respekt :)

 

AP jsou pro mě snad nej hodinky a v této specifikaci tuplem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...