Přejít na obsah

Prim Digital


Doporučené příspěvky

chtěl bych se ještě pochlubit asi jediným kusem na tomto webu!jedná se opravdu o originálni digitální hodinky Prim které mi koupil děda v podnikové prodejně Eltonu v Ústí nad Labem za težkého komunismu :-) možná by o tom mohl něco napsat p.Prokop zda maji neco podobneho ve svém muzeu...... dávám to sem jen pro info že i naši kluci uměli digitalky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hrůza :) připomíná mi to tu digitální hru, jak vlk sbírá vajíčka... To já jsem si prvni digi koupil na tržnici, byly "značky" Montana a hrály 7 melodií, ve škole jsem pak byl těžké king....

 

Ty české nápisy mi evokují seriál Návštěvníci :) Karas..žhavíme :) no to je legrace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
chtěl bych se ještě pochlubit asi jediným kusem na tomto webu!jedná se opravdu o originálni digitální hodinky Prim které mi koupil děda v podnikové prodejně Eltonu v Ústí nad Labem za težkého komunismu :-) možná by o tom mohl něco napsat p.Prokop zda maji neco podobneho ve svém muzeu...... dávám to sem jen pro info že i naši kluci uměli digitalky.

tak tyhle jsem dnes sehnal úplně nové :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se ještě pochlubit asi jediným kusem na tomto webu!jedná se opravdu o originálni digitální hodinky Prim které mi koupil děda v podnikové prodejně Eltonu v Ústí nad Labem za težkého komunismu :-) možná by o tom mohl něco napsat p.Prokop zda maji neco podobneho ve svém muzeu...... dávám to sem jen pro info že i naši kluci uměli digitalky.

Já měl kdysi přesně tyto hodinky, ovšem značky Elektronika, psáno azbukou i se všemi dalšími popisy v azbuce, takže se domnívám, že tyto hodinky vůbec nevyráběli "naši kluci", ale že jsou kompletně ruské. Stály tehdy 770,- Kč a oproti jiným tehdejším digitálkám tyhle šly naprosto přesně. A sklíčko bylo opravdu skleněné, žádný plast...

 

Jo a někde tam ještě leží, jen už dávno nejdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se ještě pochlubit asi jediným kusem na tomto webu!jedná se opravdu o originálni digitální hodinky Prim které mi koupil děda v podnikové prodejně Eltonu v Ústí nad Labem za težkého komunismu :-) možná by o tom mohl něco napsat p.Prokop zda maji neco podobneho ve svém muzeu...... dávám to sem jen pro info že i naši kluci uměli digitalky.

Já měl kdysi přesně tyto hodinky, ovšem značky Elektronika, psáno azbukou i se všemi dalšími popisy v azbuce, takže se domnívám, že tyto hodinky vůbec nevyráběli "naši kluci", ale že jsou kompletně ruské. Stály tehdy 770,- Kč a oproti jiným tehdejším digitálkám tyhle šly naprosto přesně. A sklíčko bylo opravdu skleněné, žádný plast...

 

Jo a někde tam ještě leží, jen už dávno nejdou...

Nemáš fotku?

Sice je naši kluci možná nedělali celé ale ve sbírce se budou, v sekci quartz, krásně vyjímat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

mohu nabídnout kompletní sortiment NOS pouzder vč. řemínků digitálních primek z roku 1983.

Existují tři barvené varianty : černá, bordó a tmavě modrá.

Varinaty hodinek jsou následující :

- pánské hodinky se zobrazením hod, min. a sek.

- pánské chronografy

- dámské hodinky se zobrazením hod a min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
chtěl bych se ještě pochlubit asi jediným kusem na tomto webu!jedná se opravdu o originálni digitální hodinky Prim které mi koupil děda v podnikové prodejně Eltonu v Ústí nad Labem za težkého komunismu :-) možná by o tom mohl něco napsat p.Prokop zda maji neco podobneho ve svém muzeu...... dávám to sem jen pro info že i naši kluci uměli digitalky.

Já měl kdysi přesně tyto hodinky, ovšem značky Elektronika, psáno azbukou i se všemi dalšími popisy v azbuce, takže se domnívám, že tyto hodinky vůbec nevyráběli "naši kluci", ale že jsou kompletně ruské. Stály tehdy 770,- Kč a oproti jiným tehdejším digitálkám tyhle šly naprosto přesně. A sklíčko bylo opravdu skleněné, žádný plast...

 

Jo a někde tam ještě leží, jen už dávno nejdou...

...a dnes jsem je konečně našel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Chtel bych ozivit toto staricke vlakno. V jednom svem oblibenem vetesnictvi se majiteli podaril husarsky kousek. Sehnal od kohosi bednu plnou krabicek s nepouzitymi bateriovymi primkami. Vsechno to jsou zrejme (podle toho, co jsem videl) NOS nenosene kousky. Jde o vsemozne quartz modely, ale hlavne ma docela dost kusu primackych digitalek (NOS!). Jen rikal, ze do nich musi zkusit dat baterky, jestli funguji, protoze pry byla ta bedna nekde ve sklepe. Ale kazde hodinky jsou separe v krabicce a krabicky jsou ve spolecne bedne, tak se do nich snad vlhkost nedostala. Videl jsem asi jen tri kousky a ma tam tu slozitejsi i jednodussi verzi digitalek ve vice barevnych variantach (videl jsem cerne a tmave fialove). Tak kdyby o ne mel nekdo zajem, at mi posle SZ a ja mu poslu kontakt (resp. lokaci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...