Přejít na obsah

Prim Digital


Doporučené příspěvky

Chtel bych ozivit toto staricke vlakno. V jednom svem oblibenem vetesnictvi se majiteli podaril husarsky kousek. Sehnal od kohosi bednu plnou krabicek s nepouzitymi bateriovymi primkami. Vsechno to jsou zrejme (podle toho, co jsem videl) NOS nenosene kousky. Jde o vsemozne quartz modely, ale hlavne ma docela dost kusu primackych digitalek (NOS!). Jen rikal, ze do nich musi zkusit dat baterky, jestli funguji, protoze pry byla ta bedna nekde ve sklepe. Ale kazde hodinky jsou separe v krabicce a krabicky jsou ve spolecne bedne, tak se do nich snad vlhkost nedostala. Videl jsem asi jen tri kousky a ma tam tu slozitejsi i jednodussi verzi digitalek ve vice barevnych variantach (videl jsem cerne a tmave fialove). Tak kdyby o ne mel nekdo zajem, at mi posle SZ a ja mu poslu kontakt (resp. lokaci).

 

mas plnou schranku - tak posli plz cokoli o tematu na frista(zavinac)email.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majitel obchodu je poměrně nepříjemný. Obtěžovalo ho je vůbec ukázat. Většina jsou obyčejné quartzky. A pak tam je pár zajímavých digitálek v různém provedení.

Hodinky bude dávat do prodeje až v polovině či koncem ledna, až si prý zjistí, jakou mají cenu.

Pokud nebudou funkční, cení si je na 300Kč. Funkční kus na 1.000Kč (minimálně).

Už tam prý nějaký fanda Primek byl a řekl mu :)takticky:), jakou má co cenu, takže se raduje a chce si vydělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majitel obchodu je poměrně nepříjemný. Obtěžovalo ho je vůbec ukázat. Většina jsou obyčejné quartzky. A pak tam je pár zajímavých digitálek v různém provedení.

Hodinky bude dávat do prodeje až v polovině či koncem ledna, až si prý zjistí, jakou mají cenu.

Pokud nebudou funkční, cení si je na 300Kč. Funkční kus na 1.000Kč (minimálně).

Už tam prý nějaký fanda Primek byl a řekl mu :)takticky:), jakou má co cenu, takže se raduje a chce si vydělat.

 

No tak ať se mu za tyhle ceny daří :) Zvlášť pokud jich má víc. Bude mít alespoň pěkné svátky v blahém očekávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ale není až tak mimo....funkční,jeté,digiPrimky tu cenu maj......v lepším stavu i víc...nebo se pletu????

 

 

EDIT - tak mne napadá...kdyby Prim udělal nějaké ana/digi.....asi bych se chytil,ať by stály cokoliv......ale to voni nedaj.....:(

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ať se mu za tyhle ceny daří :) Zvlášť pokud jich má víc. Bude mít alespoň pěkné svátky v blahém očekávání.

 

Má jich plnou krabici. Velkou. Bylo v ní cca. 30 - 40 krabiček. Možná víc.

Kolik bylo obyčejných quartzek a kolik digitálek, to netuším. Majitel byl dost nepříjemný.

 

Ale jo, asi si vydělá. Prodá dvoje po litru a ono mu to zaplatí celou tu velkou krabici.

Ale zajímalo by mě, kterej šikula tam šel a napovídal mu, co má jakou cenu. To by byl dobrý kandidát na nového ministra financí ČR :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má jich plnou krabici. Velkou. Bylo v ní cca. 30 - 40 krabiček. Možná víc.

Kolik bylo obyčejných quartzek a kolik digitálek, to netuším. Majitel byl dost nepříjemný.

 

Ale jo, asi si vydělá. Prodá dvoje po litru a ono mu to zaplatí celou tu velkou krabici.

Ale zajímalo by mě, kterej šikula tam šel a napovídal mu, co má jakou cenu. To by byl dobrý kandidát na nového ministra financí ČR :)

 

Ahoj,

Nevim, jestli tam byl jeste nekdo jiny nez ja, ale ja jsem mu netvrdil, za kolik je ma prodat. On sam rikal, ze jestli budou funkcni, tak by je ocenil na 1000. Na to jsem mu rekl, ze by i za tu cenu mohly byt prodejne. Mluvil jsem o DIGI, kterych po svete beha opravdu malo a ty dva kusy, ktere jsem videl byly NOS. O kvarcky jsem nemel zajem. Jinak ten chlapik je opravdu divnej, ale neprijemnej na me nikdy nebyl. A mimo jine rikal, ze je bude zkouset tento tyden. O tom, ze ma v rukou unikat byl presvedcenej, s tim mi to ukazoval.

 

Mozna kdyby se zajemci domluvili a koupili jich vic najednou, tak by srazili cenu na rozumnejsi uroven. Nebo ho trochu vycukat a chvili je tam nechat lezet, protoze krome sberatelu je asi nikdo nekoupi...

 

No nic, predpokladam, ze ten trouba (nebo jak se ted rika prim trubka) nejsem ja, kazdopadne ambice na vedeni resortu financi nemam :). Toz hezky vecer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to digitální Primky a uvnitř je modul určený pro soudruhy a bratry ve zbrani na Kubě.....:)

Jestli se nepletu, digitalni moduly se vyrabely bud s DATE nebo FECHA. Normalne se co ceske verze montoval modul s DATE. Hodinky na fotce jsou poskladane, modul z ukrajiny, pouzdro od ACCUTRONa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Logicky vzato by mela byt i rustina ale zatim jsem takovy modul (pro ty vice popsane Primky) nevidel.

 

Zato v tech jednodussich Primkach jsem mel ruske napisy na displeji vzdy, v ceskem pouzdru jsou ale zakryte.

 

Společné foto břatří ruského a českého :

post-673-1230849169.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...