Přejít na obsah

Prim Digital


Doporučené příspěvky

Abych prohloubil znalosti zájemců o digitální hodinky PRIM, rozhodl jsem se poskytnout na fórum Chronomagu kopii katalogového listu těchto hodinek a dále podrobné fotografie elektronických modulů, které v těchto hodinkách jsou. Jednotlivé moduly budou následovat v dalších příspěvcích.

 

post-1228-1231513598.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych prohloubil znalosti zájemců o digitální hodinky PRIM, rozhodl jsem se poskytnout na fórum Chronomagu kopii katalogového listu těchto hodinek a dále podrobné fotografie elektronických modulů, které v těchto hodinkách jsou. Jednotlivé moduly budou následovat v dalších příspěvcích.

 

Diky moc Libore!!!!! :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektronický modul do dámských LCD hodinek PRIM typ 02. Bohužel zrovna u tohoto exempláře je "načuzenej" LCD displej - viz. tmavá skrvna v pravé části displeje.

 

post-1228-1231586915.jpg

post-1228-1231586926.jpg

post-1228-1231586902.jpg

 

 

Elektronický modul do pánských LCD hodinek PRIM typ 03.

 

post-1228-1231587096.jpg

post-1228-1231587084.jpg

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
Já si doma vyškemral ty ruské, co jsou o příspěvek výš. Bylo to myslím v roce 1984, byly inzerovány jako sedmifunkční a stály 770,- Kčs. :) A vím, že šly naprosto přesně, narozdíl od "západních" digitálek.

No já měl v roce 1980 "západní" digitálky, přivezené ze Západního Německa a ty šly naprosto přesně. A jdou dodnes. Nepovažuješ, doufám, za západní digitálky ten šrot, prodávaný na cigi-digi trhu před tuzexem za 200?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já měl v roce 1980 "západní" digitálky, přivezené ze Západního Německa a ty šly naprosto přesně. A jdou dodnes. Nepovažuješ, doufám, za západní digitálky ten šrot, prodávaný na cigi-digi trhu před tuzexem za 200?

Tehdy mě moc nezajímalo, odkud kluci ty digitálky mají, ale nejspíš to bylo jak píšeš. Sice se mi smáli, že mám takové velké a bez melodií, ale pamatuju si, jak jsme porovnávali přesnost podle "pípání" v rádiu, tak moje šly vždycky na pípnutí přesně, kámošům jely různě podle plotu a to jsem se zase smál já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to psal na diskuzních stránkách Prim...

Vánoce 1982(nebo83?) - je mi 12 (13), a já očekávám své první "opravdové" (nové) hodinky. Celá třída má digitálky za 250 od vietnamců s plno funkcemi a melodiemi, i já je chci. Napětí, rozbalení balíčku a těžké zklamání - místo hojně rozšířených "kesselek" jsem našel Prim Quartz. Ve třídě tyto hodinky vzbuzují posměch, pro svou velikost jim říkají "atomové"... A to jsem za tu cenu (stály 770,- Kčs) mohl mít troje vysněné...

Situace dnes - primky digital pořád mám, opatřil jsem si na ně nové NOS pouzdro a jsou to pro mne hodinky s nostalgickou vzpomínkou, které mám rád...

post-3263-1248459996.jpg

post-3263-1248460004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...