Přejít na obsah

Casio


ravod

Doporučené příspěvky

Ty nalevo jsou velké jako kráva, ty vpravo mají na :shit:  tlačítka-tvrdé jak z betonu. Takže záleží na velikosti ruky.

Edit: GA100 nelze nastavit pípání tlačítek, takže kdyby mladý moc trval na tom, aby při stisku tlačítka píply, tak nepochodí. Ale na 2. stranu tato funkce je žádoucí spíše u Mudmanů, protože třeba ovládat stopky bez pohledu na hodinky kvůli tuhým tlačítkům není spolehlivé-prostě není dobře cítit, jestli jsem zmáčknul nebo nezmáčknul tlačítko. Vlastně jsi vybral 2 extrémy, co se tlačítek týče. GA100 mají snad nej a Mudmany ty nejhorší(ještě horší mají celočerné Mudmany G9000MS).

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem oboje a jak píše ggrand,je v nich rozdíl hlavně co se týče velikosti,ty GA-100 jsou opravdu výrazně větší a na každou ruku nesednou,za to Mudmany si myslím sedí parádně,určo by to chtělo zkusit někde před koupí,než později litovat že jsou velký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No tak je další dilema. Klukovi se na těch stovkách nelíbí to podsvícení. Je fakt, že to maj trochu nedotažený. Nasvítí to jen ručičky a displeje a okolí zůstanou černý. Ještě jsme našli tyhle, které se nám líbí. Máte někdo nějakou zkušenost...?

Casio GDF-100-4 GDF-100-4ER.jpg

Upraveno uživatelem ravod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ravod : Jestli chce kluk hodinky na machrování/upoutání pozornosti, tak proč ne. Jestli je chce i používat, tak doporučuju obyčejný displej. Viděl jsem invertní na tomto modelu(ale jiná barva pouzdra a pásku) a byla to bída i ve srovnání s jinýma invertníma displejema(třeba GD-350).

Edit, našel jsem obrázek za 1000 slov:

post-11518-0-18245900-1369388143_thumb.jpg

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taťko, práskni se přes kapsu, Riseman je výborná volba. To jsou jediné géčka ke kterým mám tak málo výhrad a to: zbytečně moc funkcí na tlačítku Mode, takže když se chceš dostat třeba k budíku a zpátky na čas, umačkáš se k smrti + 1,5vteřiny podsvícení je málo, jinak shola nic. Moje nej géčka, co jsem kdy měl. I zpracováním jsou jinde než jiné géčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ggrant: a jake vyhrady mas k GW-9300-1JF krom vysoke ceny (a asi toho ze v eu nejdou sehnat) jeste vzhledem m velikosti maj celkem mala cislicka, ale jinak me nic nenapada. Mam prave Risemany a celkem zvazuju ze bych je odprodal a koupil GW-9300-1JF Je nejaka sance je sehnat bliz od hranic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

TomasH : Bohužel, nevím kde by se daly v ČR sehnat, takže fakt jedině ebay atd. Jediné mínus na nich vidím jejich protiblátovou úpravu, kdy je přes tlačítka guma. Ale prý je to na 9300 už v pohodě oproti dřívějším modelů(není problém si to jít vyzkoušet do obchodu). Takže to je asi tak jediné mínus, možná ještě zbytečně velké rozměry. Kdyby byly za reálné peníze, tak už je mám, to se přiznám. Musíš ztratit hlavu, abys je koupil za ty peníze, co za ně chcou. Podle mě jsou to předražené hodinky. Za ty peníze už by měly mít ocelové pouzdro. Připlácet si 100$ prakticky jen za rádio(jiný řemen to nevytrhne) je celkem drzost. To nemění nic na tom, že bych je moc chtěl :) Ale je to jenom můj názor.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky všichni,nevíte kde by kamarád sehnal tah na hodinky casio wave cepter 2760wva-510e,tah je plastový.díky.popř cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o nějaké info ohledně twin senzoru. Na základě čeho vypočítává nadmořskou výšku a teplotu? A jak to je z měřením teploty? Ptám se jelikož nadmořská výška se třeba rozchází s GPS v mobilu ca. o 30 m a teplota bývá taky rozdílná s reálem. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...