Přejít na obsah

ALTICHRON CIRRUS


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...

Čitateľnosť je úplne normál. A veľkosť je v pohode na ruke 18,5. Keby som nemal chuť na tie Sumá, nepredal by som ich :)

 

edit: akurát že toto je vlákno o limitke Altichron Cirrus, čo sú trochu odlišné hodinky.

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čitateľnosť je úplne normál. A veľkosť je v pohode na ruke 18,5. Keby som nemal chuť na tie Sumá, nepredal by som ich :)

 

edit: akurát že toto je vlákno o limitke Altichron Cirrus, čo sú trochu odlišné hodinky.

Sakryš, to jsem vůbec nepostřehl, že jsi je měl taky. Musím říct, že se mi fakt líbí, je to takovej správnej úlet na léto a podle fotek z tvého prodejního vlákna ti seděly opravdu dobře...no nic, zas budu mít o čem přemýšlet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakryš, to jsem vůbec nepostřehl, že jsi je měl taky. Musím říct, že se mi fakt líbí, je to takovej správnej úlet na léto a podle fotek z tvého prodejního vlákna ti seděly opravdu dobře...no nic, zas budu mít o čem přemýšlet :)

Musim říct ze mas pravdu úlet to je,neco mezi kabinou v letadle a přistávací plochou...je fajn jak jsou pestro barevný a sedí skvěle,navic telo z titanu muze za pohodlnou váhu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...