Přejít na obsah

Roland Kemmner


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 151
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

sluší Ti, ale ty RB Panama cos měl byly úplně v jiným levelu.....škoda, že mi utekly:(

 

To jo, ale díky jejich prodeji jsem mohl koupit Oris Big date.

 

Tyto Kemmnery mě baví, zjistil jsem, že se bez kombinace bílého cifernmíku a modrých ruček neobejdu.

post-1538-0-61415700-1369851852_thumb.jpg

post-1538-0-21938000-1369851874_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Martine, fotka je z mobilu (to jsi jistě poznal) a košile je od Charlse.

Sice to patří do jiného vlákna, ale přesvědčil jsi mě, že bych měl Charlese vyzkoušet. A vůbec, máš skvělý foťák i sklo, takže znovu :D

 

A co se týká bílého cifru a modrých ruček, nedivím se Ti, nejen že je to skvělá kombinace, ale Kemmnerky se vážně povedly :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Díky Ondro, hlavně kvůli nim jsem ho kupoval, nejsou na tahu a nato se k nim nehodí.

Teď se dají konečně nosit i v horku.

V tomhle počasí se remeny nosit fakt nedají. Archimedy XLH odpočívájí, myslel jsem, ze na dlouho, ale ted jsi me inspiroval, mesh by mohl byt zajimave řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už na ně delší dobu koukám a jsou úžasný.Doufám,že se někdy zase potkáme na srazu a budeš je mít sebou ;)

 

Určitě, zase musíme něco zorganizovat.

 

 

Pre mňa. Čistá nádhera!

 

Díky.

 

Paráda,řeším podobnej "problém"-modřený ručky a bílej cifr,koukal jsem po meshi a říkal si,jak to asi bude vypadat,díky za inspiraci,je to krásná kombinace,jen by se mi tam líbily "koncovky",který by schovaly stěžejky...jinak to nemá chybu!

 

Tomu typu který popisuješ jsem nechtěl. Jeden takový jsem měl na Alphách (viz podpis - mrkni na fotky). Ten kryt stěžejek se mi nelíbí. Je tam jakoby navíc, Chtěl jsem jen nožičky pouzdra + mesh (nic rušivého mezi tím).

post-1538-0-64563100-1371847010_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...