Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow
Zajimave ZODIAC SUPER SEAWOLF automatic

Snížím se k zde oprávněně opovrhovaným vzdechům, jsou skvělé a jako příznivec této firmy teď ještě hůř nesu můj prachbýtný finanční stav, jinak by už byly na cestě k novému páníčkovi, tak tedy snad příště, alespoň vím na co čekat, zatím si je vytisknu a vystřihnu z papíru .

 

Opravdu nevím zda Ti mám poděkovat za odkaz .

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze puvodne zalozene vlakno s pozadavkem na zalozeni sekce "Co je kde zajimaveho a za kolik" se pomalu meni v onu samotnou sekci, nebot ta stale chybi...

 

Me by napriklad take zajimaly osobni zkusenosti tech, kteri nakupuji / nakupovali hodinky v e-shopech.

Ja sem docela tvor neduverivy vuci nakupovani novych hodinek na netu a radsi si skocim do "kameneho" obchodu.

Na druhou stranu, skoro vsechno ostatni zbozi resim pres net, ale tam nehrozi ze me poslou "nosenou" ci padelanou plazmu

a navic kupuji v overenych obchodech, kde neni problem s prip. reklamaci.

Prave v hodinkach jsem trochu paranoidni, protoze jak uz vidim na netu vetsi rozdil (30% a vice) mezi cenou tam a v obchode (a tim nemyslim predrazene obchody v CR), tak to mam automaticky za fake.

Navic v e-shopu (vetsinou) nedostanu ani zaruku od vyrobce, protoze to neni (vetsinou) autorizovany prodejce...

Uz jsem tady na foru procital nejake ty narky z nepodarenych nakupu, ale chtelo by to nejak shrnout a rozdelit na duveryhodne e-shopy a naopak varovat pred temi neduveryhodnymi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem tady na foru procital nejake ty narky z nepodarenych nakupu, ale chtelo by to nejak shrnout a rozdelit na duveryhodne e-shopy a naopak varovat pred temi neduveryhodnymi.

Tady máš pár důvěryhodných. Před nákupem je dobrý si o prodejci něco zjistit - na mezinárodních fórech je spousta informací.

http://www.watchfinder.net/edealers.htm#europe

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale to byl jen příklad. Přidej si Chronoshop :) .

 

Dík už se stalo :thumbsup_anim:

Ne vážně, jde spíše o ty prodejce, kteří jsou mimo. Když někdo začíná jako já, tak může lehce naletět. Proto raději budu číst toto fórum ještě nějakou dobu, než se odvážím na větší nákup (i když je to hrozně těžký být na tomto fóru a nic nekupovat :suicide_anim: ). Proto díky všem, že něco napíšou a já už raději budu mlčet.

Upraveno uživatelem miraart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omega Speedmaster na aukru

Nějak mě nesedí ten rok výroby 1968....v tom roce vypadalo dýnko trochu jinak....i ten text....vyrobeno pro kosmonauty...mě utvrzuje v tom, že se nejedná o sběratele, ale obchodníka....tyhle hodinky se nevyráběly pro kosmonauty, ale byly vybrány NASA po náročných testech, ze kterých Speedmastery vyšly vítězně. Tou dobou se už dlouho dobu vyráběly...... :worried_anim: jinak ta cena je zajímavá, ale není to kup hned, ale dražba...

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dynko mi pripada tak nejak custom-made, zatim jsem ho na zadnych moonwatchkach nevidel a designove se velmi lisi od dynek se kterymi se prodavaly ;)

 

Co jsem videl speedy z 69 tak mely dynko takovyhle:

 

d3c4_3.JPG

 

Tady na tech strankach http://pippick.com/speedypro/speedypro2.htm by mely byt speedy moonwatche z 1968 a dynko maji taky stejny ;) ale co ja vim..vsechno muze byt vselijak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vskutku dobrá cena, a to se vyplatí :) .

 

P.S. dovolil jsem si Tvůj odkaz udělat trochu estetičtější, dobře vím, že si na krásno potrpíš ;) .

Jsem zvedavej za kolik se nakonec prodaji, myslim, ze za 2000 USD to nebude a pokud ano tak to bude vyborna koupe! ;)

 

PS: Jak se ti povedlo upravit muj odkaz? Ti nekdo pomahal ze ano? V tom bude mit prsty urcite YPO :) Ja sem davam vetsinou odkazy tak jak jsou, je to asi nejrychleji identifikovatelny ze se jedna o odkaz, ale takhle je to zase hezci..no vsechno ma svoje pro a proti ;)

 

EDIT: Jsem debil, uz vidim ze to bylo upraveny jenom v citaci.. :rolleyes:

Upraveno uživatelem spiderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...