Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

V Nesebaru (Bulharsko) je široká nabídka, navíc nyní omezená akce -25% na vše- mají i Rolex, Breitling.. co hrdlo ráčí, pán říkal "dženuin", takže se to fakt vyplatí ;)

Letos jsme tam byli, ale obchudku jsem si nevšiml. Škoda. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dyk to je blbost.. 36% sleva. Skoro 30% navic ti da doprava, dph a vypalny za vycleni a mas to bez zaruky. Kdyz si je pudes koupit tady (nebo jinde v EU), dostanes se na lepsi cenu a se zarukou. Pisu to furt, tydle sedivi prodejci maj smysl pri minimalne 50% dolu, radsi 60%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže celníci ti pro výpočet Cla a DPH připočtou cenu obvyklého poštovného i když je na balíku Free shiping. A Shiping included ti tam nikdo nenapíše 

 

DPH z ceny postovneho je obvykle ta nejmensi polozka a jsou prodejci, kteri ti na pozadani shipping included na fakturu dodaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DPH z ceny postovneho je obvykle ta nejmensi polozka a jsou prodejci, kteri ti na pozadani shipping included na fakturu dodaji.

Nejmenší položka? Tuhle jsem objednával vintage z Koreje, na faktuře shipping included, ČP připočítala EMS poštovné 550 Kč. Bylo to skoro 10% ceny hodinek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejmenší položka? Tuhle jsem objednával vintage z Koreje, na faktuře shipping included, ČP připočítala EMS poštovné 550 Kč. Bylo to skoro 10% ceny hodinek...

 

Pokud bylo na faktuře uvedeno "shipping included", tak ČP postupovala protizákonně, měls podat námitku a tu částku ti měli vrátit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bylo na faktuře uvedeno "shipping included", tak ČP postupovala protizákonně, měls podat námitku a tu částku ti měli vrátit...

Ok, případ ti rád za provizi přenechám a budu se moc těšit na to, co z pošty vymlátíš a za jak dlouho. Namítal jsem, řekli, že není jasně specifikováno, co z toho je cena zboží bez daně a přesná výše poštovného. Poštovné jsem neměl jak doložit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...